Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-1oz-C-Hafner
zlota-sztabka-1oz-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-1oz-Perth-Mint
zlota-sztabka-1oz-Heraeus
zlota-sztabka-1oz-Valcambi
zlota-sztabka-1oz-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
1 uncja (1 oz)
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

1 uncja Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
9 824,00 zł

Dostępna liczba: 34 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Sztabka Złota 1 Uncja, czyli Wartość Kapitału i Zabezpieczenie z Certyfikacją LBMA

Jeśli poszukujesz pewnej i bezpiecznej inwestycji, to Sztabka Złota 1 Uncja jest doskonałym wyborem właśnie dla Ciebie. Dzięki niej umożliwisz ochronę wartości własnego kapitału na przestrzeni lat, nie tylko w czasach szalejącej inflacji. Lokowanie pieniędzy w złoto to również gwarancja późniejszej odsprzedaży po doskonałych rynkowych cenach. Inwestowanie w kruszce nie jest zatem obarczone ryzykiem, a korzyści są długoterminowe.

Postaw na Jakość i Unikalność – Twoja Sztabka Złota 1 oz

Nasze szczerozłote (próba 999.9) 1-uncjowe sztabki złota pochodzą tylko z renomowanych mennic, cenionych za dbałości o jakość oraz tradycję. Detale takie jak nazwa mennicy, waga, próba oraz unikalny numer seryjny nadają każdej sztabce wyjątkowego charakteru. Stanowią one również ważne świadectwo autentyczności i zgodności z najwyższymi standardami krajowymi, europejskimi, a także światowymi. Inwestując w sztabkę złota 1 oz, stawiasz na ważne fundamenty w obrocie kruszcami inwestycyjnymi, czyli na stabilności i wysoką wartości. To właśnie oferujemy Ci my – Twoja Mennica Skarbowa!

Bezpieczeństwo i Praktyczność – numer seryjny i opatentowane opakowanie Złotej Sztabki!

Zabezpiecz swoją inwestycję od wszelkich wątpliwości co do autentyczności! Każda Sztabka Złota 1oz, którą mamy w ofercie posiada indywidualny numer seryjny, który można traktować jako wizytówkę  kruszcu. Opakowanie typu CertiPack to dodatkowa warstwa ochrony, nie tylko przed zarysowaniami, ale także ułatwiająca przechowywanie. Dzięki niemu zachowasz pierwotny stan sztabki złota oraz jej gwarancję autentyczności. Pamiętaj, że w naszych oddziałach stacjonarnych można liczyć również na specjalne pomiary wartości kruszcu! Z takiej opcji chętnie korzystają osoby, które postanowiły odsprzedać swoje złote sztabki.

Bezpieczna inwestycja w Złoto z gwarancją skupu

Inwestowanie w złoto to stawianie na pewności i spokój. Nasza Sztabka 1 uncja złota doskonale odzwierciedla tę filozofię. Chodzi w niej o zabezpieczenie kapitału na przyszłość, a nie krótkoterminowe zyski. Dla Twojej elastyczności oferujemy gwarancję skupu po cenach aktualnie obowiązujących na rynku. Dzięki temu nigdy nie będziesz stratny i zawsze dostosujesz inwestycję do własnych potrzeb. Zapraszamy Cię do naszego skupu złota i innych metali szlachetnych, gdzie nasi eksperci każdego dnia pomagają tysiącom Polaków!

Sztabka Złota jako Prezent z Wartością

Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu, który przekracza ramy materialności, jednouncjowa Sztabka Złota będzie idealnym wyborem. To nie tylko fizyczny dar, ale także symbol troski o przyszłość i mądrości w zarządzaniu finansami. Niech szczególne wydarzenia takie jak ślub czy Pierwsza Komunia Święta, zostaną uwiecznione w kawałku trwałego metalu szlachetnego! Nie musi być to jednak tylko i wyłącznie Sztabka Złota 1 uncja. Wielu klientów pyta nas również o złote i srebrne monety, kolekcjonerskie numizmaty czy też o specjalnie przygotowane zestawy prezentowe. W Mennicy Skarbowej znajdziesz odpowiednie produkty inwestycyjne na upominki z okazji ślubu, chrztu, komunii czy urodzin.

Sztabka Złota 1oz – Fundament Stabilności z Certyfikacją LBMA

Sztabka Złota 1oz to znacznie więcej niż tylko inwestycja, to fundament stabilności i ochrony kapitału. Akredytacja LBMA to gwarancja autentyczności i najwyższej jakości. Pamiętaj, że złoto to nie źródło gwałtownych zysków, ale doskonałe narzędzie zabezpieczające wartość pieniądza w długofalowej perspektywie. Wybierając naszą Sztabkę Złota, inwestujesz w pewność, stabilność i autentyczność. Inwestuj zatem mądrze i wybierz Sztabkę Złota 1oz z Certyfikacją LBMA od Mennicy Skarbowej!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.