Pragniemy zachęcić wszystkich do wspólnego udziału i śledzenia naszej nowej ogólnopolskiej kampanii reklamowej: „Twoja decyzja na wagę złota”! Rusza ona 15 września 2023 roku we współpracy z wybitnym sędzią piłkarskim Szymonem Marciniakiem – ambasadorem Mennicy Skarbowej! Wspólnie zadbamy o bezpieczne inwestowanie Polek i Polaków, pomagając w wyznaczaniu celów inwestycyjnych. Zaufaj największemu dystrybutorowi złota w kraju i chroń razem z nami swój kapitał. 

Szymon Marciniak Ambasadorem Mennicy Skarbowej

15 września 2023 – dzień, w którym wypełnimy złotem radio, telewizję i Internet. 


O kampanii reklamowej „Twoja decyzja na wagę złota” słów kilka

Wraz z naszym ambasadorem, polskim sędzią piłkarskim Szymonem Marciniakiem, który poprowadził m.in. finał Mundialu 2022 w Katarze, stworzyliśmy rozbudowaną kampanię reklamową. Komunikację zaplanowaliśmy w największych polskich stacjach telewizyjnych, radiowych oraz w serwisach VOD. Zachęcamy do zapoznania się z naszym spotem „Twoja decyzja na wagę złota”, który zostanie wyemitowany w formatach 30 i 15-sekundowych. Wspierać go będą billboardy, które pojawią się w największych polskich miastach, a także liczne działania contentowe w Internecie.Kampania reklamowa z udziałem Szymona Marciniaka zorientowana jest na wzmocnienie wizerunku i świadomości naszej marki. Ma ona także podkreślać bezpieczeństwo inwestycji w złoto! 

Zadbaj o swój portfel inwestycyjny z Mennicą Skarbową 

Czasy inflacji otworzyły wielu Polakom oczy na kwestię ochrony własnych finansów, a także poszerzyły świadomość w zakresie bezpiecznego lokowania zgromadzonego kapitału. Mimo tego nadal ważne jest, by edukować nasze społeczeństwo i przedstawiać zalety budowania własnego portfela inwestycyjnego zawierającego kruszce takie jak złoto czy srebro. Nasza kampania reklamowa w dużym stopniu koncentruje się na przedstawianiu korzyści inwestowania wraz z Mennicą Skarbową, ale nie zapominamy też o ważnej funkcji edukacyjnej. Chcemy zwiększać świadomość społeczeństwa o tym, że zakup złota jest opcją nie tylko dla osób zamożnych. Inwestować w złoto może praktycznie każdy z nas – lokata w kruszec nie wymaga specjalistycznej wiedzy potrzebnej przy innego rodzaju produktach kapitałowych, a sama bariera wejścia jest relatywnie niska: wynosi około 300 złotych! 

 

Zależało nam, aby Ambasador marki odzwierciedlał nasze wartości i charakter firmy. Szymon Marciniak jest profesjonalistą, podejmującym na boisku nieraz trudne, lecz trafne decyzje.

                      – Jarosław Żołędowski, Prezes Mennicy Skarbowej

 

Twarz kampanii, czyli współpraca z arbitrem Szymonem Marciniakiem 

Szukając ambasadora dla Mennicy Skarbowej, koncentrowaliśmy się na tym, by postać ta była dla naszego społeczeństwa wzorem do naśladowania i inspiracją do pokonywania kolejnych granic. Podjęliśmy zatem współpracę z doświadczonym międzynarodowym arbitrem Szymonem Marciniakiem, który z naszym przekazem z pewnością dotrze nie tylko do zapalonych kibiców piłki nożnej, ale do wszystkich chcących spełniać marzenia. Szymon Marciniak, według Międzynarodowej Federacji Historyków i Statystyków Futbolu, to najlepszy sędzia piłkarski na świecie w 2022 roku. Od 2011 arbiter międzynarodowy, od 20 lipca 2015 sędzia klasy UEFA i najwyżej oceniany polski arbiter. Regularnie prowadzi mecze Ekstraklasy, Pucharu Polski, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, zagraniczne spotkania ligowe oraz mecze międzypaństwowe.

 

Zabezpiecz z nami finanse Twojej rodziny. Wybierz swój własny cel inwestycyjny!


#MarciniakMennica: „Złota kartka” od Marciniaka dla Twojej rodziny! 

Nasz Ambasador chce podkreślić w kampanii między innymi znaczenie inwestowania w złoto dla bezpieczeństwa  finansowego rodzin. To właśnie sędzia Szymon Marciniak oraz grupa ekspertów Mennicy Skarbowej pomogą Ci wyznaczyć pełen korzyści cel inwestycyjny: 

 

Zarządzanie drużynami, przebiegiem meczu, a nawet atmosferą panującą na murawie jest ważnym procesem, który wpływa na jakość zawodów i zachowanie zawodników. Tak samo ważne jest zarządzanie finansami w każdej rodzinie. Mam nadzieję, że moje wsparcie dla doświadczonej, od lat obecnej na polskim rynku Mennicy Skarbowej, pomoże większej grupie naszych rodaków odkryć nowy, długoterminowy i co ważne bezpieczny cel inwestycyjny, jakim jest złoto inwestycyjne.

                                                           – komentuje sędzia Szymon Marciniak, zapraszając jednocześnie do poznania największej na rynku oferty Mennicy Skarbowej!

Zapoznaj się z ofertą Mennicy Skarbowej i wybierz złoto dla siebie:


Mennica Skarbowa
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.