Sztabka-zlota-500g-valcambi
Sztabka-zlota-500g-argor-heraeus
Sztabka-zlota-500g-Chafner
Sztabka-zlota-500g-munze-osterreich

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
500 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

500 g Sztabka złota

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
157 512,00 zł
Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Pół kilograma złota w ofercie Mennicy Skarbowej!

Złota sztabka o wadze 500 g to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie ponadczasową wartość i piękno.

Sztabka złota została wyprodukowana przez renomowaną światową mennicę zrzeszoną w LBMA, co gwarantuje jej autentyczność i doskonałą precyzję wykonania. Sztabka 500-gramowa została odlana z czystego złota próby 999.9. Złoto w większych gramaturach to doskonały wybór dla inwestorów, którym zależy na uzyskaniu jak najkorzystniejszej ceny w przeliczeniu na gram kruszcu i którzy inwestycje w kruszce traktują długofalowo.

Jak wygląda sztabka złota 500 g?

Każda sztabka posiada wytłoczoną nazwę mennicy, wagę i próbę złota. Co więcej, na każdej sztabce nabito unikalny numer seryjny. To gwarancja autentyczności kruszcu i bezpieczeństwa zakupów. Sztaba zamknięta jest w opakowaniu ochronnym, które chroni ją przed zarysowaniem i uszkodzeniem.

Dlaczego sztabka złota 500 g?

Za zakupem sztabek złota o większej gramaturze przemawia przede wszystkim korzystniejsza cena w przeliczeniu na 1 gram kruszcu. Dzięki temu Twoja inwestycja długoterminowo pozwoli Ci wypracować większy zysk niż ma to miejsce w przypadku sztabek o mniejszej wadze.

Autentyczność sztabek złota 500 gramów

Złoto lokacyjne w postaci sztabek 500 g pochodzi z renomowanych rafinerii. Przykładem jest szwajcarska firma Valcambi Suisse, która działa na rynku metali szlachetnych od 1961 roku. Uznawana jest ona za jednego z największych producentów sztabek złota na świecie. Portfolio produktów inwestycyjnych Valcambi Suisse w postaci kruszców uwzględnia również kolekcjonerskie numizmaty i monety bulionowe. Każdy inwestor, który zdecyduje się zatem na zakup sztabek złota z Mennicy Skarbowej, zyska autentyczny metal szlachetny o potwierdzonej wartości. Wraz ze sztabką kupujący otrzymuje papierowy certyfikat autentyczności wraz z oznaczeniem próby, wagi oraz numeru seryjnego. Zachęcamy do składania zamówień online z wysyłką w 24h!

Zabezpieczenie kapitału na długie lata

Kupno takich produktów inwestycyjnych jak sztabki złota o gramaturze 500 gramów, to stawianie na zabezpieczenie kapitału na długie lata. Wartość kruszców odporna jest na niekorzystne wskaźniki ekonomiczne, czego dowodzą czasy inflacji. Złoto i srebro umacniają się na rynku, z każdym dniem zwiększając swoją cenę. Ze sztabkami złota 500 gramów szybko można zbudować pokaźny portfel inwestycyjny, jednocześnie dywersyfikując go i czyniąc mniej podatnym na gospodarcze tąpnięcia.

Warto dodać, że wysoka wartość półkilogramowych szczerozłotych sztabek z oferty Mennicy Skarbowej, pozwala również na skuteczną ochronę finansów przedsiębiorstw. Jeśli posiadasz nadwyżki w budżecie firmowym, których nie zamierzasz zagospodarować w najbliższym czasie, inwestycja w kruszce okaże się dla Ciebie doskonałą metodą obrony przed utratą wartości kapitału. Nie bez powodów kupno złoto uważane jest przez inwestorów – między innymi z Dalekiego Wschodu – za „bezpieczny port” w niepewnych czasach!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.