Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-50g-C-Hafner
zlota-sztabka-50g-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-50g-Heraeus
zlota-sztabka-50g-Valcambi
zlota-sztabka-50g-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
50 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

50 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
15 585,00 zł

Dostępna liczba: -2 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Złota sztabka 50 g. Twój krok ku bezpiecznemu inwestowaniu

Poszukiwanie pewnego i stabilnego sposobu inwestowania swoich środków może prowadzić do wielu rozważań. W obliczu zmiennej sytuacji na rynkach finansowych coraz więcej osób zwraca się w stronę wartości materialnych, w tym produktów inwestycyjnych takich jak złoto, srebro, pallad czy platyna. W ofercie Mennicy Skarbowej każdy może znaleźć kruszec o właściwej dla siebie wartości. Doskonałym krokiem ku bezpiecznemu inwestowaniu są między innymi nasze złote sztabki o wadze 50 g, czyli propozycja dla tych, którzy pragną zainwestować w metal szlachetny o stabilnej wartości. Zacznij budowę własnego portfela inwestycyjnego z Mennicą Skarbową już dziś!

50-gramowe sztabki złota z renomowanych mennic!

Nasze sztabki złota pochodzą z renomowanych światowych mennic, co stanowi gwarancję najwyższej jakości i autentyczności. Producenci, którzy dostarczają nam kruszce inwestycyjne, posiadają długoletnie doświadczenie oraz spełniają rygorystyczne standardy produkcji. To dlatego każda sztabka, którą oferujemy, jest gwarancją pewnej inwestycji bez najmniejszego ryzyka! Szczególną uwagą zwracamy zaś na autentyczność wyrobów tak, by nasi klienci mieli pewność zakupu certyfikowanych kruszców, niezależnie od tego, czy mowa o sztabkach złota, srebrze, złotych monetach, czy też kolekcjonerskich numizmatach.

Detale, które mówią same za siebie. Autentyczne złoto

Każda złota sztabka z naszej oferty jest wyjątkowa. Na powierzchni kruszców producenci wytłaczają ważne informacje. Mowa o wadze, próbie złota, nazwie mennicy, a także o elementach wskazujących na unikalność konkretnej sztabki. Jej autentyczność i wartość wskazują numer seryjny oraz znak certyfikacji. Detale te dodają szlachetności złotym sztabkom 50 gramów, będąc ich integralną częścią przypominającą właścicielom o pochodzeniu i wspomnianej unikalności. Dzięki numerowi seryjnemu i znakowi certyfikacji w każdym momencie będziesz mógł odsprzedać również swoje złoto w skupach.

Sztabki ze złota pakowane z uwagą – dla Twojego komfort i bezpieczeństwa!

Wartość inwestycji w złoto nie tylko tkwi w samym kruszcu, ale też w jego ochronie. Dlatego nasze sztabki złota 50 g zabezpieczone są opakowaniem typu CertiPack. Stanowią one nie tylko skuteczną ochronę przed zarysowaniami, ale również są sposobem na wygodne przechowywanie i transport. Celem Mennicy Skarbowej jest zapewnianie klientom bezpiecznego inwestowania oraz bezstresowych zakupów metali szlachetnych w sklepie online. Z nami zyskasz spokojną głowę w kwestii ochrony Twojego majątku!

Twoje Bezpieczeństwo na pierwszym planie: gwarancja skupu i akredytacja LBMA

Twoja inwestycja jest dla nas ważna, dlatego oferujemy gwarancję skupu każdej zakupionej u nas sztabki złota. Dążymy do zapewnienia Ci uczciwych i konkurencyjnych cen na rynku, abyś mógł czerpać pełne korzyści ze swojej inwestycji. Ponadto każda sprzedawana przez nas sztabka posiada akredytację London Bullion Market Association (LBMA), co potwierdza jej najwyższą jakość i autentyczność.

Idealny czas na inwestowanie w złoto!

Na horyzoncie finansowego niepokoju, złoto wyłania się jako niezmienny punkt odniesienia dla inwestorów. Jego stabilność i wartość od wieków przetrwały zmienne warunki gospodarcze oraz polityczne. Złoto niezmiennie utrzymuje swoją pozycję jako skarb, który może stanowić zabezpieczenie przed inflacją i deprecjacją walut. Kupując złoto, inwestujesz w uniwersalną wartość, która zaciekle będzie bronić finansów Twojej rodziny w niestabilnych czasach.

Złota sztabka 50 g. Twoja bezpieczna inwestycja

Decydując się na sztabkę 50 g ze złota, podejmujesz decyzję o stabilnym i wartościowym kroku w kierunku inwestowaniu. Kruszce to bowiem nie tylko metale szlachetne wysokiej wartości, ale wyraz Twojej troski o własną przyszłość finansową. My gwarantujemy Ci autentyczność, jakość oraz bezpieczeństwo na każdym etapie inwestycji, również w przypadku zakupu online z wysyłką w 24h. Zapewniamy transakcje internetowe według światowych standardów dotyczących cyberbezpieczeństwa, a także w pełni ubezpieczone paczki, które dostarczane są przez najlepsze firmy kurierskie w kraju. Stań się częścią długotrwałej tradycji w inwestowaniu i zamień pieniądze na  szczerozłote sztabki.

Zadbaj o finanse domu już dziś – zainwestuj w złoto z Mennicą Skarbową

Nasze złote sztabki 50 g to nie tylko kawałek szlachetnego metalu. To kawałek spokoju umieszczony w Twoich rękach. Zaufaj renomie Mennicy Skarbowej, gwarancji skupu i akredytacji LBMA. To Twój czas, aby zainwestować w stabilność, wartość i przyszłość. Z nami zbudujesz własny portfel inwestycyjny, który przyniesie Ci oraz Twojej rodziny wielowymiarowe korzyści. Porzuć pomysł inwestowania w kryptowaluty, akcje, nieruchomości, drogie auta czy towary luksusowe – wybierz bezpieczniejszą drogę wybrukowaną złotem, srebrem, platyną i palladem!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.