Wysyłka 24 h
zlote-monety-moneta-lisc-klonowy-1x25-gramow-zlota-awers
Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 25 x 1 g złota -...
zlote-monety-moneta-lisc-klonowy-1x25-gramow-zlota-rewers
Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 25 x 1 g złota -...
Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 25 x 1 g złota -...

Specyfikacja

Grubość:
0,80 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
0,50 AUD
Waga:
25 g
Średnica:
8 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 25 x 1 g złota - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
8 695,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Mennica Skarbowa ma przyjemność zaprezentować Kanadyjski Liść Klonowy MapleGram – 25 jednogramowych złotych monet Kanadyjski Liść Klonowy, umieszczonych w eleganckiej karcie ochronnej, która jednocześnie pełni rolę certyfikatu z unikalnym numerem seryjnym dla każdej monety. 

Jak wygląda Kanadyjski Liść Klonowy MapleGram?

Na rewersie każdej monety znajduje się wizerunek liścia klonu i oznaczenie próby wraz z napisami „Fine Gold 1g or pur” oraz „Canada”. Awers zdobi portret Elżbiety II otoczony nominałem i datą wybicia. Gramowe złote monety są zatem identyczne, jak większe wersje słynnego Kanadyjskiego Liścia Klonowego. 

Dlaczego Kanadyjski Liść Klonowy MapleGram?

Ten produkt inwestycyjny jest idealnie dopasowany do potrzeb osób, które cenią sobie płynność w wymianie złota na rynku metali szlachetnych oraz podzielność kapitału ulokowanego w tym kruszcu. Każdą monetę wraz z opakowaniem można oddzielić od całości i odsprzedać na całym świecie, nie tracąc jej wartości inwestycyjnych, bądź wręczyć najbliższej osobie jako prezent na wyjątkową okazję.

Producent monety Kanadyjski Liść Klonowy MapleGram

Kanadyjską Mennicę Królewską (Royal Canadian Mint) otworzył oficjalnie w 1908 r. Gubernator Generalny Earl Grey, wybijając pierwszą pięćdziesięciocentową monetę wyprodukowaną na terytorium Kanady. Stworzenie Mennicy Królewskiej zbiegło się w czasie z gorączką złota na obszarze Jukonu i Kolumbii Brytyjskiej, generującą potrzebę otwarcia rafinerii dla wydobywanego kruszcu. Budowę zakończono w 1911 r., a dwadzieścia lat później budynek Mennicy i okalający ją teren całkowicie przeszedł w ręce Kanadyjczyków.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.