Wysyłka 24 h
zlote-monety-moneta-2019-rok-swini-2-uncje-zlota-rewers
zlote-monety-moneta-2019-rok-swini-2-uncje-zlota-awers

Specyfikacja

Grubość:
3,90 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
200 AUD
Waga:
2 uncje (2 oz)
Średnica:
41,10 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2019
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Moneta Rok Świni 2019 2 uncje złota - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
20 963,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Rok Świni to wyjątkowa złota moneta, która cieszy się ogromną popularnością wśród kolekcjonerów i inwestorów na całym świecie. Jest to jedna z monet pochodzących z serii Lunar II, wydawanej przez renomowaną mennicę The Perth Mint. Moneta ta jest hołdem dla dwunastego, a zarazem ostatniego zwierzęcia w chińskim horoskopie - Świni. Osoby urodzone pod tym znakiem cechują się szlachetnymi cechami, takimi jak szczerość, uczciwość i lojalność. Są także znane ze swojej stoickiej natury, która pozwala im zachować spokój nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Niektóre z najsłynniejszych postaci urodzonych pod znakiem Świni to Elvis Presley (1935), David Bowie (1947), Alfred Hitchcock (1899) i Humphrey Bogart (1899).

Wygląd monety jest niezwykle imponujący. Na rewersie złotej monety widnieje wizerunek dumnie spoglądającej w niebo świni. Ponad nią znajduje się chiński znak, który symbolizuje rok Świni, dodając całości znaczenia i autentyczności.

Awers monety prezentuje profil królowej Elżbiety II, co jest tradycyjnym elementem monet australijskich. Wokół portretu monarchy znajdują się informacje o władczyni, włączając w to jej imię - ELIZABETH II, a także nazwę emitenta, czyli AUSTRALIA. Dodatkowo, wygrawerowane są informacje o wadze monety oraz próbie kruszcu, co jest kluczowym elementem dla inwestorów i kolekcjonerów, chcących dokładnie zrozumieć wartość tego produktu. Możemy także znaleźć rok bicia monety oraz jej nominalną wartość.

Moneta Rok Świni nie tylko ma wartość kolekcjonerską, ale także inwestycyjną. Ze względu na swoją wyjątkową symbolikę i staranność wykonania, stanowi ona znakomitą okazję dla tych, którzy chcą inwestować w złoto o wysokiej jakości. Moneta ta jest doskonałym prezentem dla miłośników numizmatyki oraz osób zainteresowanych chińską astrologią.

Nie zwlekaj z nabyciem tej wyjątkowej monety, która nie tylko przyniesie Ci szczęście i powodzenie, ale także stanie się cennym skarbem w Twojej kolekcji. Świetna okazja dla kolekcjonerów i inwestorów!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.