Wysyłka 24 h
zlota-moneta-rok-tygrysa-2022-120-uncji-rewers
zlota-moneta-rok-tygrysa-2022-120-uncji-awers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 AUD
Waga:
1/20 uncji (1/20 oz)
Średnica:
14,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Rok Tygrysa 2022 1/20 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
702,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Tygrys to znak zodiaku roku 2022 w chińskim kalendarzu i bohater kolejnej monety z serii Lunar III, którą emituje The Perth Mint.

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 to przykład oryginalnego projektu i niezwykłej precyzji wykonania w trosce o najmniejszy detal. To interesująca propozycja - zarówno dla inwestorów, poszukujących bezpiecznego sposobu na dywersyfikację portfela, jak również kolekcjonerów, kompletujących swoje księżycowe kolekcje.

Moneta z wizerunkiem tego trzeciego znaku zodiaku w chińskim kalendarzu może być wspaniałą pamiątką dla osób urodzonych w kolejnych miesiącach roku.

Wygląd monety

Rewers tej niewielkiej monety prezentuje wykonany z niezwykłą precyzją wizerunek Tygrysa w groźnej pozie. Umieszczenie go na szczycie góry i pokazanie jak szczerzy kły, to sposób podkreślenia jego głównych cech – siły, odwagi, pewności siebie i dominacji. Jedyne napisy, jakie widnieją na rewersie to: „TIGER 2022”, chiński symbol oznaczający „Tygrysa” oraz mała litera „P” (oznaczenie mennicy).

Popiersie Jej Królewskiej Mości Elżbiety II zdobi awers tej złotej monety. W okręgu dookoła niego umieszczono napisy: „ELIZABETH II”, „AUSTRALIA”, „1/20 oz 9999 Au”, „5 DOLLARS”.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.