Wysyłka 24 h
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-rewers
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-awers
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-rewers-3
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-rewers-2
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-pudelko-2
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-pudelko
Srebrna-moneta-5-uncji–Prezenty-swiateczne-pudelko-3

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
50 CAD
Waga:
157,6 g
Średnica:
65,25 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Nakład:
1 200
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta 5 uncji – Prezenty świąteczne - WYSYŁKA 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
2 549,00 zł

Dostępna liczba: 8 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Prezenty świąteczne od The Royal Canadian Mint to propozycja, dzięki której nietrudno o świąteczny nastrój. Mennica kontynuuje motyw wprowadzony w 2020 roku.

To wyjątkowa propozycja 3D. Na rewersie umieszczono dwa elementy odlane ze srebra próby 92,5% - Świętego Mikołaja i trzy wesołe elfy.

Kanadyjska mennica dosłownie ożywiła tę monetę – przechylając ją trzy, pracowite elfy zaczynają obracać się wokół Świętego Mikołaja zasiadającego w otoczeniu prezentów i czytającego listy od grzecznych dzieci.

Magia świąt została zamknięta pod przezroczystą kopułą z drewnianą podstawą – dzięki temu można oglądać monetę, podglądając pracowite elfy i Mikołaja.

Na unikatowość tego egzemplarza, wpływa oczywiście motyw 3D i mechanizm, który wprawia w ruch świątecznych pomocników Świętego Mikołaja, ale także jej ograniczony nakład. Na całym świecie dostępnych jest tylko 1200 egzemplarzy. Mennica Skarbowa zadbała, aby ta magia świat zagościła także w Państwa domach.

Interaktywna moneta 3D będzie fantastycznym prezentem świątecznym zarówno dla młodych kolekcjonerów, jak i tych młodych duchem miłośników świątecznej atmosfery.

WYGLĄD MONETY Srebrna moneta 5 uncji – Prezenty świąteczne

Rewers monety zaprojektowany przez Ryana Posera to elementy 3D w postaci Świętego Mikołaja siedzącego w pośród prezentów, który przegląda przygotowaną listę dzieci oraz jego szczęśliwych pomocników, którzy pilnują każdego etapu świątecznych przygotowań. Cała magia odbywa się po przechyleniu monety – wtedy widać, jak poruszają się elfy. Wokół tych postaci umieszczono świąteczną girlandę z bombkami i wstążkami, której wyjątkowości dodaje złocenie. Pozłacany jest także brzeg monety.

Na awersie widnieje pozłacany wizerunek Królowej Elżbiety II. Jako tło dla postaci posłużył charakterystyczny dla Kanady liść klonu – małe liście układają się w elegancki wzór. Dookoła portretu umieszczono napisy: „ELIZABETH II” „D.G. REGINA” oraz wartość nominalną monety – 50 dol

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.