Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,98 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
139,00 zł

Dostępna liczba: 509 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Australijski Kangur to jedna z najbardziej pożądanych monet inwestycyjnych na świecie. Produkt został wykonany z najwyższej próby materiału (tj. 999.9), a jego waga to jedna uncja. Producentem srebrnej monety jest The Perth Mint - mennica zrzeszona w London Bullion Market Association i uznawana za jedną z najlepszych na świecie!

Jak wygląda srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja ?

Pierwsza wersja monety srebrnej Australijski Kangur pojawiła się w 2015 roku. Obecnie numizmaty te bite są w nielimitowanym nakładzie i z przeznaczeniem dla regularnie inwestujących – mniej lub bardziej doświadczonych w lokowaniu kapitału w kruszcach. Dodać należy, że Australijski Kangur 1 oz srebra kiedyś miał delikatnie odmienny wygląd. Obecnie na awersie monety Australijski Kangur 1 uncja srebra widnieje wizerunek Królowej Elżbiety II wraz z jej imieniem oraz informacje o: nazwie państwa emitującego i wartości nominalnej monety. 

Rewers srebrnej monety prezentuje kangura. Zwierzę jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Australii. Na otoku wybito napis: Australian Kangaroo oraz informacje o: wadze i próbie srebra, a także roku bicia monety. Elementy te zalicza się do znaków identyfikacyjnych monety, które nie są łatwe w podrobieniu. Australijska mennica zadbała o to, by numizmat był bardzo dobrze zabezpieczony. Dzięki temu w ofercie Mennicy Skarbowej inwestorzy znaleźć mogą tylko autentyczne monety bulionowe od producentów zrzeszonych w organizacji LBMA.

Kto produkuje srebrną monetę Australijski Kangur 1 oz?

The Perth Mint, mennica należąca do Gold Corporation, powstała na zachodzie Australii w odpowiedzi na zapotrzebowanie na przetwórstwo złota wydobywanego na terenie kontynentu, bez konieczności jego transportu aż do Londynu. Korporacja działa od 1987 roku i stanowi własność państwa oraz zajmuje się m.in. właśnie produkcją monet bulionowych.

Gold Corporation przetwarza większość złota pozyskiwanego w Australii, a także z Azji i krajów Pacyfiku. Perth Mint cieszy się doskonałą reputacją pod względem innowacyjności oraz jakości swoich monet inwestycyjnych i numizmatów. Korporacja zaopatruje także wiele światowych mennic w tzw. blanki, na których te biją własne wzory i nominały.

Poznaj wartość monety Kangur 1 uncja srebra

Srebrny Australijski Kangur 1 oz  to moneta o nominale 1 dolara australijskiego. Moneta wyprodukowana jest ze srebra o najwyższej możliwej próbie 999,9. Dzięki temu numizmat ten reprezentuje grono monet o najwyższym współczynniku zawartości kruszcu – Australijski Kangur wykonany jest z czystego srebra, a więc nie ma w składzie domieszek innych, mniej wartościowych metali szlachetnych. To między innymi dlatego srebrna moneta kangur stanowi jeden z najpopularniejszych produktów inwestycyjnych na rynku, a także ceniony wyrób w ofercie Mennicy Skarbowej!

Dlaczego warto inwestować w srebrne monety bulionowe?

Srebrne monety bulionowe takie jak Australijski Kangur 1 oz to doskonały sposób na szybką dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Inwestycja w metale szlachetne to obecnie sprawdzona forma ochrony kapitału przed inflacją. Monety bulionowe to produkty inwestycyjne, których wartość jest oparta przede wszystkim na cenie kruszcu, która rośnie w czasach zawirowań gospodarczych! Monetami bulionowymi takimi jak Australijski Kangur 1 uncja srebra powinni zainteresować nie tylko zamożni inwestorzy, ale również wszyscy ci, którzy obawiają się utraty majątku, a nie chcą podejmować ryzykownych działań inwestycyjnych. Kruszce w srebrze to gwarancja wysokiego bezpieczeństwa zarówno przy długoterminowym, jak i krótkoterminowym inwestowaniu! To jednak nie wszystko! Wybór monet bulionowych może mieć również wymiar kolekcjonerski.

Srebrne Kangury z wysyłką w 24h!

Srebrne Kangury w możesz nabyć w Mennicy Skarbowej bez wychodzenia z domu! Perełkę mennicy Perth Mint, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, w atrakcyjnej cenie kupić można od ręki w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z monetami o wadze 1 uncji srebra, a także ze specjalnymi tubami – wybrany produkt inwestycyjny wysyłamy już w 24 godziny kurierem pod wskazany adres! Ubezpieczenie paczki, gwarantowane. Oferujemy również możliwość odbioru monet Australijski Kangur 1 uncja srebra w naszych stacjonarnych oddziałach!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.