Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,98 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
114,00 zł

Dostępna liczba: 1840 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Australijski Kangur to jedna z najbardziej pożądanych monet inwestycyjnych na świecie. Produkt został wykonany z najwyższej próby materiału, a jego waga to jedna uncja. Producentem srebrnej monety jest The Perth Mint. 

Jak wygląda srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja ?

Rewers srebrnej monety prezentuje kangura. Zwierzę jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Australii. Na otoku wybito napis: Australian Kangaroo oraz informacje o: wadze i próbie srebra, a także roku bicia monety. 

Na awersie widnieje wizerunek Królowej Elżbiety II wraz z jej imieniem oraz informacje o: nazwie państwa emitującego i wartości nominalnej monety. 

Kto produkuje srebrną monetę Australijski Kangur?

The Perth Mint, mennica należąca do Gold Corporation, powstała na zachodzie Australii w odpowiedzi na zapotrzebowanie na przetwórstwo złota wydobywanego na terenie kontynentu, bez konieczności jego transportu aż do Londynu. Korporacja działa od 1987 roku i stanowi własność państwa oraz zajmuje się m.in. właśnie produkcją monet bulionowych.

Gold Corporation przetwarza większość złota pozyskiwanego w Australii, a także z Azji i krajów Pacyfiku. Perth Mint cieszy się doskonałą reputacją pod względem innowacyjności oraz jakości swoich monet inwestycyjnych i numizmatów. Korporacja zaopatruje także wiele światowych mennic w tzw. blanki, na których te biją własne wzory i nominały.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.