Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krolowa
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krol

Specyfikacja

Grubość:
2,79 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
2 GBP
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38,61 mm
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Britannia 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
112,00 zł

Dostępna liczba: 2590 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Britannia - Twoja doskonała inwestycja

Srebrna Britannia to wyjątkowa moneta bulionowa, produkowana przez renomowaną Mennicę Królewską z Wielkiej Brytanii. Jej wartość nominalna wynosi dwa funty brytyjskie.

Wyjątkowy design

To, co wyróżnia srebrną monetę Britannię spośród innych monet bulionowych, to nie tylko jej czysty srebrny skład, ale także wyjątkowy design. Rewers monety ozdabia postać Britanni, personifikacji Wielkiej Brytanii. Co roku, w zależności od rocznika bicia monety, pozycja i wyrazistość tej postaci może się nieco zmieniać, co sprawia, że każda moneta jest niepowtarzalna.

Na brzegu monety widoczna inskrypcja z nazwą monety, rokiem wybicia oraz informacją o zawartości srebra, co nadaje jej klarowny charakter i ułatwia jej identyfikację. Na awersie jest umieszczony jest portret brytyjskiej monarchini, wraz z nominałem i sentencją "Elżbieta II, panująca z łaski Bożej, Obrończyni Wiary". W wypadku Britannii z rocznika 2023, awers zawiera wizerunek obecnie panującego monarchy - Karola III. Niemniej warto zaznaczyć, że zdjęcie monety ma jedynie charakter poglądowy, gdyż awers może różnić się w zależności od konkretnego rocznika. Monety przydzielane są losowo.

Mennica Królewska - gwarancja jakości

Producentem Srebrnej Britannii jest Mennica Królewska, instytucja o wielowiekowej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku menniczym. Mennica Królewska znana jest z nieustannych innowacji, wykorzystywania nowoczesnych technologii oraz dążenia do podwyższania standardów produkcji monet.

Wybierając Srebrną Britannię, inwestujesz nie tylko w srebro o najwyższej próbie, ale także w historię, tradycję i rzemiosło, które są nieodłącznymi elementami Mennicy Królewskiej. To gwarancja jakości i niezawodności, która sprawia, że ta moneta jest jednym z najbardziej atrakcyjnych instrumentów inwestycyjnych dostępnych na rynku.

Inwestycja na przyszłość

Srebrna Britannia to nie tylko piękna moneta, ale przede wszystkim solidna inwestycja. Srebro od wieków stanowiło niezawodny środek przechowywania wartości, a dzisiaj jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów zabezpieczania swojego kapitału. Wartość srebra ma tendencję do wzrostu w dłuższym okresie czasu, co czyni je atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym dla tych, którzy myślą o przyszłości.

Dodatkowo srebrna moneta Britannia jest akceptowana na całym świecie, co sprawia, że jest łatwo wymienialna na inne waluty lub dobra. To elastyczność, która zawsze jest na wagę złota (lub srebra).

Podsumowując srebrna Britannia to nie tylko moneta bulionowa - to inwestycja w przyszłość. Jej wyjątkowy design, połączony z solidnością Mennicy Królewskiej, czyni ją doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje bezpiecznej i atrakcyjnej formy inwestycji. Nie czekaj, zainwestuj w Srebrną Britannię i poczuj pewność, że twój kapitał jest w najlepszych rękach.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.