Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krolowa
srebrne-monety-moneta-britannia-1-uncja-srebra-awers-krol

Specyfikacja

Grubość:
2,79 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
2 GBP
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38,61 mm
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Britannia 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
139,00 zł

Dostępna liczba: -20 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 25 137 zł od 34 zł
od 100 136 zł od 278 zł
Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Britannia - Twoja doskonała inwestycja

Srebrna Britannia 1 oz to wyjątkowa moneta bulionowa, produkowana przez renomowaną Mennicę Królewską z Wielkiej Brytanii. Jej wartość nominalna wynosi dwa funty brytyjskie. Srebrna 1-uncjowa Britannia wykonana jest z najwyższej próbie kruszcu 999.9, a jej waga wyrażona jest w uncji trojańskiej.

Britannia 1 uncja srebra: wyjątkowy design monety bulionowej!

To, co wyróżnia srebrną monetę Britannię 1 uncja srebra spośród innych monet bulionowych, to nie tylko jej czysty srebrny skład, ale także wyjątkowy design. Rewers monety ozdabia postać Britanni, personifikacji Wielkiej Brytanii. Co roku, w zależności od rocznika bicia monety, pozycja i wyrazistość tej postaci może się nieco zmieniać, co sprawia, że każda moneta jest niepowtarzalna. Każdy egzemplarz posiada liczne elementy identyfikacyjne, dzięki którym nie jest trudno sprawdzić autentyczność numizmatu. Czym zachwyca inwestorów design monety Britannia 1 oz?

Na brzegu srebrnej monety widoczna inskrypcja z nazwą monety, rokiem wybicia oraz informacją o zawartości srebra, co nadaje jej klarowny charakter i ułatwia jej identyfikację. Na awersie jest umieszczony jest portret brytyjskiej monarchini, wraz z nominałem i sentencją "Elżbieta II, panująca z łaski Bożej, Obrończyni Wiary". W wypadku Britannii z rocznika 2023, awers zawiera wizerunek obecnie panującego monarchy - Karola III. Niemniej warto zaznaczyć, że zdjęcie monety ma jedynie charakter poglądowy, gdyż awers może różnić się w zależności od konkretnego rocznika. Monety przydzielane są losowo, a Mennica Skarbowa dba o szybką wysyłkę w każdy zakątek Polski. W przypadku transakcji online, gwarantujemy ubezpieczone paczki i dostawę monety wraz z niezbędnymi dokumentami potwierdzającymi jej autentyczność.

Srebrna moneta britannia z Mennicy Królewskiej - gwarancja jakości

Producentem Srebrnej Britannii jest Mennica Królewska, instytucja o wielowiekowej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku menniczym. Mennica Królewska znana jest z nieustannych innowacji, wykorzystywania nowoczesnych technologii oraz dążenia do podwyższania standardów produkcji monet. Wśród rozwiązań w zakresie zabezpieczania autentyczności monet Britannia 1 uncja srebra, są m.in. wdrożone specjalne elementy identyfikacyjne. Przykładem jest niewielki grawer w postaci napisu „DECUS ET TUTAMEN”. Mennica Królewska umieściła go tuż nad głową Britannii. Nowe zabezpieczenia uatrakcyjniają ofertę inwestycyjną srebrnego kruszcu z Mennicy Królewskiej oraz ograniczają możliwość fałszerstwa monet bulionowych z Wielkiej Brytanii. The Royal Mint od początku swojej działalności stawia na najwyższą, światową jakość!

Wybierając monetę srebrną Britannię 1 oz, inwestujesz nie tylko w srebro o najwyższej próbie, ale także w historię, tradycję i rzemiosło, które są nieodłącznymi elementami Mennicy Królewskiej. To gwarancja jakości i niezawodności, która sprawia, że ta moneta bulionowa w srebrze jest jednym z najbardziej atrakcyjnych instrumentów inwestycyjnych dostępnych na rynku.

Britannia 1 oz srebro, czyli inwestycja na przyszłość

Srebrna Britannia 1 uncja to nie tylko piękna moneta, ale przede wszystkim solidna inwestycja. Srebro od wieków stanowiło niezawodny środek przechowywania wartości, a dzisiaj jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów zabezpieczania swojego kapitału. Wartość srebra ma tendencję do wzrostu w dłuższym okresie czasu, co czyni je atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym dla tych, którzy myślą o przyszłości. 

Dodatkowo srebrna moneta Britannia jest akceptowana na całym świecie, co sprawia, że jest łatwo wymienialna na inne waluty lub dobra. To elastyczność, która zawsze jest na wagę złota (lub srebra). Pamiętać jednak trzeba, by kupować srebro inwestycyjne, tylko z oferty sprawdzonych, certyfikowanych dostawców, którzy oferują kruszce produkowane przez mennice zrzeszone w organizacji LBMA.

Dywersyfikacja portfela ze srebrnymi monetami Britannia

Srebro to doskonały aktyw do dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, który zbudowany jest już produktów zaliczanych do złota lokacyjnego tj. złote monety bulionowe i złote sztabki. Kruszec ten pomaga obniżyć stopień ryzyka utraty kapitału ulokowanego np. w nieruchomościach, akcjach czy luksusowych towarach. Srebro dobrze spisuje się zatem zarówno przy inwestowaniu krótko, jak i długoterminowym. Firmy chętnie kupują też srebrne produkty inwestycyjne, w tym monety bulionowe, by realizować z ich użyciem różne transakcji finansowe.

Inwestuj w srebrne monety Britannia z Mennicą Skarbową!

Podsumowując srebrna Britannia to nie tylko moneta bulionowa - to inwestycja w przyszłość. Jej wyjątkowy design, połączony z solidnością Mennicy Królewskiej, czyni ją doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje bezpiecznej i atrakcyjnej formy inwestycji. Nie czekaj, zainwestuj w Srebrną Britannię i poczuj pewność, że twój kapitał jest w najlepszych rękach. Dzięki ofercie Mennicy Skarbowej możesz lokować swoje środki w złocie czy srebrze nawet bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do korzystania z oferty naszego sklepu internetowego – gwarantujemy szybkie dostawy i ubezpieczone paczki! Ponadto każdy inwestor może zgłosić się do naszego skupu złota.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.