Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-australijski-kangur-1-uncja-srebra-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,98 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
143,00 zł

Dostępna liczba: 2168 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 25 141 zł od 35 zł
od 100 140 zł od 286 zł

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Australijski Kangur to jedna z najbardziej pożądanych monet inwestycyjnych na świecie. Produkt został wykonany z najwyższej próby materiału (tj. 999.9), a jego waga to jedna uncja. Producentem srebrnej monety jest The Perth Mint - mennica zrzeszona w London Bullion Market Association i uznawana za jedną z najlepszych na świecie!

Jak wygląda srebrna moneta Australijski Kangur 1 uncja ?

Pierwsza wersja monety srebrnej Australijski Kangur pojawiła się w 2015 roku. Obecnie numizmaty te bite są w nielimitowanym nakładzie i z przeznaczeniem dla regularnie inwestujących – mniej lub bardziej doświadczonych w lokowaniu kapitału w kruszcach. Dodać należy, że Australijski Kangur 1 oz srebra kiedyś miał delikatnie odmienny wygląd. Obecnie na awersie monety Australijski Kangur 1 uncja srebra widnieje wizerunek Królowej Elżbiety II wraz z jej imieniem oraz informacje o: nazwie państwa emitującego i wartości nominalnej monety. 

Rewers srebrnej monety prezentuje kangura. Zwierzę jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli Australii. Na otoku wybito napis: Australian Kangaroo oraz informacje o: wadze i próbie srebra, a także roku bicia monety. Elementy te zalicza się do znaków identyfikacyjnych monety, które nie są łatwe w podrobieniu. Australijska mennica zadbała o to, by numizmat był bardzo dobrze zabezpieczony. Dzięki temu w ofercie Mennicy Skarbowej inwestorzy znaleźć mogą tylko autentyczne monety bulionowe od producentów zrzeszonych w organizacji LBMA.

Kto produkuje srebrną monetę Australijski Kangur 1 oz?

The Perth Mint, mennica należąca do Gold Corporation, powstała na zachodzie Australii w odpowiedzi na zapotrzebowanie na przetwórstwo złota wydobywanego na terenie kontynentu, bez konieczności jego transportu aż do Londynu. Korporacja działa od 1987 roku i stanowi własność państwa oraz zajmuje się m.in. właśnie produkcją monet bulionowych.

Gold Corporation przetwarza większość złota pozyskiwanego w Australii, a także z Azji i krajów Pacyfiku. Perth Mint cieszy się doskonałą reputacją pod względem innowacyjności oraz jakości swoich monet inwestycyjnych i numizmatów. Korporacja zaopatruje także wiele światowych mennic w tzw. blanki, na których te biją własne wzory i nominały.

Poznaj wartość monety Kangur 1 uncja srebra

Srebrny Australijski Kangur 1 oz  to moneta o nominale 1 dolara australijskiego. Moneta wyprodukowana jest ze srebra o najwyższej możliwej próbie 999,9. Dzięki temu numizmat ten reprezentuje grono monet o najwyższym współczynniku zawartości kruszcu – Australijski Kangur wykonany jest z czystego srebra, a więc nie ma w składzie domieszek innych, mniej wartościowych metali szlachetnych. To między innymi dlatego srebrna moneta kangur stanowi jeden z najpopularniejszych produktów inwestycyjnych na rynku, a także ceniony wyrób w ofercie Mennicy Skarbowej!

Dlaczego warto inwestować w srebrne monety bulionowe?

Srebrne monety bulionowe takie jak Australijski Kangur 1 oz to doskonały sposób na szybką dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Inwestycja w metale szlachetne to obecnie sprawdzona forma ochrony kapitału przed inflacją. Monety bulionowe to produkty inwestycyjne, których wartość jest oparta przede wszystkim na cenie kruszcu, która rośnie w czasach zawirowań gospodarczych! Monetami bulionowymi takimi jak Australijski Kangur 1 uncja srebra powinni zainteresować nie tylko zamożni inwestorzy, ale również wszyscy ci, którzy obawiają się utraty majątku, a nie chcą podejmować ryzykownych działań inwestycyjnych. Kruszce w srebrze to gwarancja wysokiego bezpieczeństwa zarówno przy długoterminowym, jak i krótkoterminowym inwestowaniu! To jednak nie wszystko! Wybór monet bulionowych może mieć również wymiar kolekcjonerski.

Srebrne Kangury z wysyłką w 24h!

Srebrne Kangury w możesz nabyć w Mennicy Skarbowej bez wychodzenia z domu! Perełkę mennicy Perth Mint, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, w atrakcyjnej cenie kupić można od ręki w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do zapoznania się nie tylko z monetami o wadze 1 uncji srebra, a także ze specjalnymi tubami – wybrany produkt inwestycyjny wysyłamy już w 24 godziny kurierem pod wskazany adres! Ubezpieczenie paczki, gwarantowane. Oferujemy również możliwość odbioru monet Australijski Kangur 1 uncja srebra w naszych stacjonarnych oddziałach!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.