Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-wiedenscy-filharmonicy-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-wiedenscy-filharmonicy-1-uncja-srebra-awers

Specyfikacja

Grubość:
3,20 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1,5 EUR
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
37 mm
Kraj pochodzenia:
Austria
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
Münze Österreich

Moneta Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja srebra - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
147,00 zł

Dostępna liczba: 2470 szt.

Ilość

Rabat

1% od 20 szt. (oszczędzasz: 29,40 zł)

2% od 100 szt. (oszczędzasz: 294,00 zł)

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Moneta Wiedeńscy Filharmonicy, produkowana od 1989 roku przez Mennicę Austriacką, szybko zyskała popularność. Filharmonicy to pierwsza moneta bulionowa wyemitowana w walucie Euro.

Jak wyglądają Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja srebra?

Projekt monety Wiedeńscy Filharmonicy został stworzony za pomocą grafiki komputerowej, a następnie przeniesiony na złote krążki. Według World Gold Council, w latach 1992, 1995 i 1996 była to najlepiej sprzedająca się moneta bulionowa na świecie.

Srebrna wersja monety jest emitowana od 2008 roku. Awers przedstawia ogromne organy Złotej Sali Koncertowej w Wiedniu. Poniżej umieszczono wagę monety, próbę, rok emisji oraz nominał - 1,5 Euro. Pojawia się także oficjalna nazwa kraju: „Republik Österreich”.

Na odwrocie widnieją instrumenty: wiolonczela, czworo skrzypiec, róg, fagot i harfa. Instrumenty ułożono pod niemiecką nazwą orkiestry: „Wiener Philharmoniker”.

Srebrna moneta Wiedeńscy Filharmonicy to środek płatniczy rozpoznawalny na całym świecie.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.