Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-rok-myszy-2020-1-uncja-rewers
srebrna-moneta-rok-myszy-2020-1-uncja-awers

Specyfikacja

Grubość:
3,20 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2020
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Rok Myszy 2020 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
197,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Rok Myszy to srebrna moneta z popularnej serii Lunar od Perth Mint. Inspiracją do powstania serii jest chiński kalejdoskop. Mysz to pierwsze zwierzę w zodiaku i zaczyna III już cykl popularnych na całym świecie monet. Moneta to jedna uncja czystego srebra o najwyższej próbie – 9999.

Srebrne monety z serii Lunar zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Dbałość i estetyka z jaką zostały wykonane, pozycjonują je nie tylko jako produkt inwestycyjny, ale również jako ciekawy nabytek kolekcjonerski.

Mawia się, że osoby urodzone w Roku Myszy są niezwykle pewne siebie i zdeterminowane w dążeniu do celu. Mogą liczyć na powodzenie finansowe. Nie brakuje im osobistego uroku, dzięki czemu są jednostkami niezwykle atrakcyjnymi nie tylko dla potencjalnych partnerów, czy partnerek. Znane osoby spod znaku Myszy to m.in.: William Shakespeare (1564), John F. Kennedy (1917) i George Washington (1732).

Wygląd srebrnej monety Rok Myszy 2020 1 uncja

Rewers przedstawia dwie myszki polne, uchwycone w momencie wesołych harców na kolbach kukurydzy. Prócz tego znajdziemy tam znaczek mennicy (P) oraz oznaczenie Roku Myszy w języku angielskim i chińskim. Designerem rewersu jest Ing Ing Jong.

Awers prezentuje popiersie Elżbiety II. Umieszczono tam również takie informacje jak: kraj emitenta (Australia), wartość nominalna monety (1 DOLLAR), waga (1 oz) oraz czystość kruszcu (9999).

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.