Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-james-bond-007-1-uncja-rewers
srebrna-moneta-james-bond-007-1-uncja-awers

Specyfikacja

Grubość:
3,50 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 TVD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
40,90 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta JAMES BOND 007 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
219,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Srebrna moneta JAMES BOND 007 to piękny produkt od australijskiej mennicy Perth Mint. Do produkcji użyto najwyższej jakości kruszcu – srebra. Moneta to prawdziwy rarytas dla każdego inwestora, kolekcjonera i fana przygód Agenta Jej Królewskiej Mości.

James Bond to fikcyjna postać agenta brytyjskiego wywiadu. Pierwotnie stworzona jako bohater powieści Ian’a Fleming’a. Szerszej publiczności znana głównie z dużego ekranu. Do dziś przygody Agenta 007 doczekały się licznych ekranizacji. W postać Jamesa Bonda wcielali się m.in.: Sean Connery, Roger Moore, Pierce Brosnan i Daniel Craig.

Wygląd srebrnej monety JAMES BOND 007 1 uncja

Projekt monety to dzieło Lucas’a Bowers’a. Na rewersie znajduje się misternie wykonany motyw przewodni każdej z części zekranizowanych przygód Bonda. Mowa o logo Agenta, czyli symbolu 007 i elegancko wtopionym w niego pistolecie z lufą. Osadzono je w centralnym punkcie monety. Wokół logo charakterystyczne smugi.

Awers monety to dzieło Ian’a Rank-Broadley’a. W centralnym punkcie umieszczono wizerunek Królowej Elżbiety II. Prócz tego znajdziemy tam informacje o dacie bicia, wadze, czystości kruszcu i wartości nominalnej monety.

Moneta uznawana jest za legalny środek płatniczy na terenie Tuvalu.

Producent

Perth Mint to najstarsza istniejąca do tej pory mennica w Australii. Założona w roku 1899 roku, szerzej na świecie znana jako Gold Corporation. Zajmuje się rafinacją metali szlachetnych i ich globalną dystrybucją, głównie w postaci sztabek złota. Przetwarza kruszce wydobyte na terenie Australii, ale również Azji i krajach Pacyfiku. Według szacunków Perth Mint odpowiada za przerobienie ok. 60% złota wydobytego na terenie kraju, co stanowi ok. 10% kruszcu w skali świata.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.