• Nowy
Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-wzory-swiata-niedzwiedz-2-uncje-2026-1
srebrna-moneta-wzory-swiata-niedzwiedz-2-uncje-2026-4
srebrna-moneta-wzory-swiata-niedzwiedz-2-uncje-2026-2
srebrna-moneta-wzory-swiata-niedzwiedz-2-uncje-2026-3
Produkt dostępny (7 szt.)

Srebrna moneta Wzory świata: Niedźwiedź 2 uncje 2026 - wysyłka 24 h!

1 599,00 zł

Dostępna liczba: 7 szt.

Ilość

Sprawdź dostępność w oddziale
X
Srebro - aktualny kurs
277.32 PLN / uncja
-42,59 PLN / uncja -13.31%
Promocja Mennica
Promocja Mennica

Specyfikacja

Metal:
Srebro
Nominał:
2000 franków CFA
Waga:
2 uncje (2 oz)
Średnica:
50 mm
Kraj pochodzenia:
Kamerun
Rocznik:
2026
Wysyłka:
24 h
Nakład:
500
Producent:
Mint XXI
Próba:
999,9

Srebro - notowania

Stopa zwrotu: --
 

Srebrna moneta Wzory świata: Niedźwiedź 2 uncje 2026

Srebrna moneta Niedźwiedź z 2026 roku to drugie wydanie w ramach cenionej przez kolekcjonerów i inwestorów serii Wzory świata (Patterns of the World). Ten numizmatyczny unikat składa hołd Niedźwiedziowi Berlińskiemu – historycznemu symbolowi heraldycznemu stolicy Niemiec, który od wieków uosabia siłę, ochronę oraz niezłomną tożsamość. Moneta stanowi doskonałe połączenie tradycyjnej symboliki z najnowocześniejszymi technikami menniczymi, co czyni ją atrakcyjnym aktywem w portfelu każdego inwestora poszukującego rzadkich walorów o wysokim potencjale wzrostu wartości.

Wyjątkowy kunszt wykonania i unikatowe efekty

Projekt monety zachwyca precyzją i nowatorskim podejściem do detalu. Rewers przedstawia ekspresyjne zbliżenie na profil niedźwiedzia, który został uformowany z misternej mozaiki kolorowych wzorów przypominających tradycyjne koraliki. Zastosowanie wysokiego reliefu (High Relief) nadaje postaci trójwymiarowości i niemal rzeźbiarskiej formy. Efekt ten wzmacnia specjalne wykończenie typu beadwork, które imituje teksturę tkaniny lub ręcznie układanych paciorków. Całość uzupełnia selektywne polerowanie oraz druk cyfrowy w intensywnych barwach czerwieni, błękitu i złota, co w zestawieniu z matowym tłem typu Antique Finish tworzy spektakularny kontrast wizualny.

Potencjał inwestycyjny i ograniczony nakład

Z punktu widzenia budowania kapitału, kluczowym atutem tego waloru jest jego ekstremalnie niski nakład, ograniczony do zaledwie 500 sztuk na cały świat. Tak niska emisja przy wysokim popycie na monety z serii Patterns of the World sprawia, że jest to produkt o dużej płynności na rynku wtórnym i wysokiej prognozowanej premii kolekcjonerskiej. Moneta została wybita z dwóch uncji czystego srebra próby 999, co zapewnia solidną podstawę w kruszcu, podczas gdy unikatowość projektu chroni kapitał przed wahaniami cen rynkowych srebra, oferując wartość dodaną wynikającą z rzadkości egzemplarza.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku produktów oznaczonych jako „Wysyłka 24h", do 15 dni roboczych dla pozostałych towarów, a maksymalnie do 35 dni roboczych w uzasadnionych przypadkach. Termin ten liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 35 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 35 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.