CZAS NA WIELKOPOLSKĘ: MENNICA SKARBOWA POSZERZA SIEĆ ODDZIAŁÓW STACJONARNYCH
Niezmiernie miło nam zakomunikować, że Mennica Skarbowa otworzyła kolejny oddział stacjonarny. Tym razem zawitaliśmy do najstarszego miasta w Polsce – Kalisza. To już piętnasty punkt sprzedaży stacjonarnej na mapie naszego kraju i drugi w Wielkopolsce.

Miano lidera rynku złota w Polsce zobowiązuje. Dlatego poza intensyfikacją działań na rynku e-commerce, Mennica Skarbowa stawia również na sprzedaż bezpośrednią. Kolejnym wyzwaniem dla Spółki okazało się rozpoczęcie działalności w południowej części Wielkopolski. To pierwszy tego typu punkt – sprzedaży i skupu złota inwestycyjnego – w regionie.


Mennica Skarbowa działa na polskim rynku od 2011 r. Spółka notowana jest na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Posiada na swoim koncie szereg nagród i wyróżnień branżowych. W jej asortymencie znajdziecie szeroki wybór produktów w dostawie natychmiastowej (tj. 24 h) lub do 15 dni roboczych. Mennica Skarbowa jest liderem na polskim rynku, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie i otoczony odpowiednią troską. Dzisiaj Spółka otwiera nowy rozdział swojej działalności w Kaliszu. Zapraszamy!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.