Cobibar-Valcami-100x1g-opakowanie
Cobibar-Valcami-100x1g

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
100 g
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
Valcambi

Powiązane produkty

100 x 1 g Sztabka złota CombiBar

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
32 380,00 zł
Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

100-gramowa sztabka złota CombiBar - co ją wyróżnia?

Podzielna sztabka złota CombiBar składa się ze stu 1-gramowych sztabek złota próby 999,9, tworzących złotą płytkę o łącznej masie 100 gramów. Każda ze sztabek została starannie oznaczona logiem mennicy Valcambi oraz specyfikacją w postaci próby i gramatury.

Sztabka CombiBar to idealny produkt dla osób, które cenią sobie płynność inwestycji i swobodną możliwość zarządzania swoim kapitałem. Sztabkę można odsprzedać w całości lub podzielić na mniejsze części.

CombiBar doskonale sprawdzi się także w roli prezentu dla najbliższych - odłam tyle sztabek, ile tylko chcesz i łatwo podziel się miłością do złota!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.