Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-100g-C-Hafner
zlota-sztabka-100g-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-100g-Perth-Mint
zlota-sztabka-100g-Heraeus
zlota-sztabka-100g-Valcambi
zlota-sztabka-100g-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
100 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

100 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
31 224,00 zł

Dostępna liczba: 30 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Złota Sztabka 100 g. Twoja inwestycja w stabilność i rosnącą wartość kruszcu!

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na zabezpieczenie swoich środków i planujesz prawdziwą inwestycję w przyszłość, nasza złota sztabka o wadze 100 g będzie Twoim doskonałym wyborem. Jest ona symbolem stabilności i stale rosnącej wartości, który pochodzi wprost z renomowanych światowych mennic LBMA. Gwarantują one autentyczność oraz najwyższą jakość, czyli certyfikowany kruszec o najwyższej możliwej próbie – 999,9. Każdy, kto zainwestuje pieniądze właśnie w sztabkę 100-gramową, zyska metal szlachetny, który jest stałym punktem odniesienia, niezależnie od zmiennej sytuacji na rynkach! Idealna ochrona kapitału przed inflacją, gwarantowana. Z nami inwestujesz w bezpieczeństwo swojej rodziny.

Sztabka złota 100 gramów z renomowanych światowych mennic

Nasze złote sztabki lokacyjne o wadze 100 g są wyprodukowane z najwyższej próby kruszcu 999,9, co potwierdza ich czystość i wartość. To wyjątkowy produkt, który pochodzi od producentów o ugruntowanej pozycji na arenie międzynarodowej. Każda partnerska mennica posiada akredytację LBMA (London Bullion Market Association), co jest gwarancją, że kruszec spełnia rygorystyczne standardy jakości.

Ponadto nad autentycznością metali szlachetnych z naszej oferty czuwają organizacje rządowe krajów, w których są one produkowane. Czas zatem, byś i Ty zaufał największemu dystrybutorowi złota i srebra w Polsce. W naszej Mennicy Skarbowej znajdziesz również wyjątkowe monety bulionowe, w tym numizmat Wiedeńscy Filharmonicy cieszący się od lat niesłabnącym zainteresowaniem. Za jego wytwarzaniem stoi jedna z najsłynniejszych mennic świata: Münze Österreich.

Detale wskazujące na autentyczność złotych sztabek 100 g

Zespół Mennicy Skarbowej każdego dnia dba o bezpieczeństwo dystrybuowanych produktów inwestycyjnych ze złota, srebra, palladu i platyny. W przypadku sztabek złota na ich autentyczność wskazują:

  • wytłoczona nazwa mennicy, waga, próba;
  • wytłoczony numer seryjny oraz znak certyfikacyjny;
  • specjalne opakowanie CertiPack, które chroni przed zarysowaniem i uszkodzeniami.

Elementy te czynią każdą sztabkę złota unikalną, a jej wartość, którą namacalnie możesz trzymać w dłoniach, to synonim stabilności! Warto podkreślić zatem, że obecnie inwestowanie w złoto to jeden z najprostszych sposób dywersyfikacji portfela inwestycyjnego bez ryzyka czy konieczności posiadania eksperckiego poziomu wiedzy.

Dlaczego inwestycja w złoto to świetny pomysł?

Inwestycja w złoto to nie tylko sposób na pomnożenie swoich środków, ale przede wszystkim zabezpieczenie przed niepewnością rynkową. Ten metal szlachetny od wieków utrzymuje swoją wysoką wartość w obliczu zmiennych warunków gospodarczych i politycznych. Złoto jest uniwersalnym środkiem zabezpieczającym przed inflacją i deprecjacją walut. Jest to ochrona, która przetrwa największą próbę czasu. Dzisiaj inwestowanie w złoto, srebro, pallad i platynę jest znacznie korzystniejsze niż choćby wykupienie nieruchomości, przy których szacowaniu wartości po latach należy uwzględnić szereg zmiennych.

Złoto 100 gramów – Twoja inwestycja w bezpiecznych rękach!

Każda inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem, ale my dążymy do jego minimalizowania właśnie dla Ciebie. Każda zakupiona u nas złota sztabka jest objęta gwarancją skupu po najlepszych cenach na rynku. To oznacza, że niezależnie od zmian wartości, masz pewność, że zawsze możesz przekształcić swoje złoto z powrotem w gotówkę. Dodatkowo każda oferowana przez nas sztabka posiada akredytację London Bullion Market Association (LBMA), co potwierdza jej jakość i autentyczność. Sprzedaż w różnych punktach jest zatem dziecinnie prosta, a my zachęcamy do korzystania z własnego skupu metali szlachetnych – oddziały Mennicy Skarbowej znajdziesz we wszystkich dużych miastach rozsianych na mapie Polski.

Sztabka złota 100 g, czyli inwestycja w przyszłość dla każdego

Nasza złota sztabka 100 g to nie tylko metal, to inwestycja w przyszłość. To krok w kierunku stabilności finansowej, który możesz podjąć z pewnością i zaufaniem. Zaufaj renomie Mennicy Skarbowej i certyfikacji LBMA. To Twój czas, aby inwestować w wartość, która przetrwa i będzie rosła wraz z upływem czasu. Wraz z nami stworzysz portfel inwestycyjny lepiej zabezpieczający zasoby od akcji, lokat, nieruchomości czy zakupionej biżuterii i towarów premium. Inwestowanie w złoto nie wymaga od Ciebie żadnej wiedzy, a nawet reagowania na największe polityczne i ekonomiczne tąpnięcia.

Nie czekaj – zainwestuj w złoto już dziś!

Twoja inwestycja w złoto to inwestycja w pewność. Otwórz drzwi do stabilności, wartości i zabezpieczenia przed niepewnymi czasami. Nasza sztabka 100 g ze złota to nie tylko kawałek kruszcu – to kawałek przyszłości, który w każdej chwili możesz wykorzystać do swoich nowych celów.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.