Wysyłka 24 h
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!
2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
2,5 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

2,5 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
855,00 zł

Dostępna liczba: 19 szt.

Ilość

Rabat przy zakupie większej ilości

Ilość Cena za sztukę Oszczędzasz
od 10 851 zł od 34 zł
od 25 848 zł od 171 zł
od 50 844 zł od 513 zł
od 100 841 zł od 1368 zł
Promocja Mennica
 

Wyróżniający się produkt inwestycyjny to sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów, wykonana z najwyższej próby złota - 999. Jest to produkt cieszący się uznaniem na rynku z uwagi na swoją doskonałą jakość i pochodzenie od producentów z akredytacją London Bullion Market Association (LBMA).

Certyfikowana jakość i pochodzenie

Sztabka ta jest gwarancją najwyższej jakości złota, ponieważ posiada próbę 999, co oznacza, że jest to złoto o niemalże czystej zawartości. To doskonała opcja dla inwestorów, którzy cenią sobie pewność, że ich kapitał jest inwestowany w surowiec o niezwykłej czystości. 

Co więcej, fakt, że producent tej sztabki jest z akredytacją LBMA, to dodatkowy dowód na rzetelność i wiarygodność produktu. LBMA to renomowana organizacja, która nadzoruje i reguluje rynek kruszców szlachetnych, co czyni tę sztabkę doskonałym wyborem dla tych, którzy poszukują bezpiecznej i wiarygodnej inwestycji.

Opakowanie CertiPack

Ta sztabka lokacyjna jest dostarczana w opakowaniu typu CertiPack, co stanowi dodatkową korzyść dla inwestorów. Opakowanie to jest znane z zapewniania nie tylko ochrony, ale także autentyczności produktu. Dzięki opakowaniu CertiPack możesz być pewien, że sztabka jest nienaruszona i nie podlegała jakimkolwiek manipulacjom.

Doskonała inwestycja

Inwestowanie w złoto to od dawna uważane jest za bezpieczną opcję, szczególnie w niepewnych czasach na rynkach finansowych. Złoto jest uważane za zabezpieczenie przed inflacją i utratą wartości pieniądza. Sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów to doskonała inwestycja, która pozwoli Ci zdywersyfikować swój portfel inwestycyjny.

Jako niewielki nominał, ta sztabka jest łatwo dostępna i stanowi doskonały punkt początkowy dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem w złoto. Ponadto, ze względu na jej niewielką wagę, jest to także idealna opcja dla tych, którzy chcą mieć możliwość łatwego obracania złotem na rynku.

Sztabka lokacyjna o wadze 2,5 gramów, wyprodukowana z najwyższej próby złota 999 i oferowana przez renomowanego producenta z akredytacją LBMA, to doskonała inwestycja. Jej opakowanie CertiPack gwarantuje nie tylko ochronę, ale także autentyczność produktu. To produkt, który pozwala zainwestować w jeden z najbardziej stabilnych surowców na rynku - złoto. Dzięki niewielkiej wadze, jest on doskonałą opcją dla nowych inwestorów oraz tych, którzy szukają sposobności na zdywersyfikowanie swojego portfela. Inwestując w tę sztabkę lokacyjną, inwestujesz w przyszłość i zabezpieczasz swój kapitał przed inflacją i niepewnością rynku.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.