Wysyłka 24 h
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-1-10-uncji-opakowanie
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-1-10-uncji-opakowanie2
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-1-10-uncji-awers
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-1-10-uncji-rewers

Specyfikacja

Grubość:
1,14 mm
Nominał:
5 CAD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Niedźwiedź Polarny 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
1 632,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Niedźwiedź polarny - znany symbol północnej Kanady - zagościł na rewersie złotej monety wybijanej przez Mennicę Królewską tego kraju. To nowa propozycja monet bulionowych premium wykonana z największą troską o detale.

Mennica przygotowała limitowaną emisję 5000 egzemplarzy, dostępnych w specjalnym przezroczystym etui, co ułatwia przechowywanie monet.

Dodaj do swojej kolekcji monetę wykonaną z czystego złota. To nie tylko piękny egzemplarz, ale także ochrona oszczędności na niepewne czasy.

Wygląd złotej monety Niedźwiedź Polarny 1/10 uncji

Rewers monety został zaprojektowany przez kanadyjskiego artystę Glena Loatesa i przedstawia portret niedźwiedzia polarnego, który w majestatycznej pozie góruje nad otoczeniem stojąc na wzniesieniu. Wyjątkowości temu wizerunkowi dodają rozpościerające się wokół promienie. Po prawej stronie widnieje odbicie niedźwiedziej łapy – charakterystyczny element monet z tej serii. Obręcz krążka zdobią napisy: CANADA, 2022, a także próba i waga monety.

Na awersie widnieje postać Królowej Elżbiety, wokół której umieszczono tytuł Królowej oraz wartość nominalną monety. Jest to projekt autorstwa Susanny Blunt, który jako jedyny oficjalnie przedstawia Królową bez korony.

Moneta bulionowa premium od Royal Canadian Mint przedstawiająca niedźwiedzia polarnego, wykonana z czystego złota.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.