Wysyłka 24 h
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-1-uncja-biezacy-rocznik-rewers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-1-uncja-biezacy-rocznik-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,87 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
30 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja - Bieżący rocznik - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
Promocja Mennica
 

Złoty Kanadyjski Liść Klonowy to wyjątkowa moneta bulionowa, wyprodukowana przez renomowaną Kanadyjską Mennicę Królewską. Pozyskiwane z lokalnych kopalń złoto najwyższej jakości (99,99%) sprawia, że jest ona niezrównana wśród innych monet bulionowych. Będąc konkurencją dla Krugerranda z RPA, zdobyła uznanie inwestorów, stając się wyborem coraz większej liczby osób szukających solidnej lokaty kapitału.

Moneta Kanadyjski Liść Klonowy, będąca symbolem narodowym Kanady, ma bogatą historię sięgającą początków XX wieku, kiedy to została wybita pierwsza pięćdziesięciocentowa moneta na terytorium Kanady. Od tamtej pory tradycja produkcji monet w Mennicy Królewskiej rozwija się nieprzerwanie, przekazując wartość i prestiż na kolejne pokolenia.

Kanadyjski Liść Klonowy jest nie tylko symbolem tradycji i prestiżu, ale także doskonałą inwestycją finansową. Jako jedna z najczystszych monet bulionowych na świecie, z próbą 999,9, gwarantuje ona czyste złoto bez domieszek metali. Na awersie każdej monety znajduje się wizerunek Królowej Elżbiety II, a na rewersie charakterystyczny liść klonowy, uzupełniony informacjami zarówno po angielsku, jak i francusku, co podkreśla kanadyjskie pochodzenie. 

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Bullion DNA, wprowadzonemu od 2014 roku, potwierdzenie autentyczności monety jest łatwe i pewne. Unikalny mikro-grawerunek umieszczony na każdej monecie umożliwia szybką weryfikację, co daje klientom dodatkową pewność i zaufanie. 

Złoty Kanadyjski Liść Klonowy to nie tylko bezpieczna lokata kapitału, ale także sposób na zdywersyfikowanie portfela inwestycyjnego. Możliwość zakupu online w Mennicy Skarbowej zapewnia wygodę i bezpieczeństwo transakcji, a doświadczeni doradcy służą pomocą, udzielając kompleksowych informacji na temat każdego zakupu. Dzięki temu inwestowanie w złoto staje się dostępne dla każdego, kto pragnie chronić swój majątek i osiągać stabilne zyski. 

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, gwarantujemy Ci ekspresową realizację zamówienia - wyślemy monetę z najnowszej emisji już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub z bieżącego rocznika, ale z atrakcyjniejszą ceną i dłuższym czasem wysyłki (do 15 dni), zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.