Wysyłka 24 h
zlota-moneta-wiedenscy-filharmonicy-1-uncja-biezacy-rocznik-rewers
zlota-moneta-wiedenscy-filharmonicy-1-uncja-biezacy-rocznik-awers

Specyfikacja

Grubość:
2 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
100 EUR
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
37 mm
Kraj pochodzenia:
Austria
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Producent:
Münze Österreich

Powiązane produkty

Złota moneta Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja - Bieżący rocznik - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
9 982,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Odkryj wyjątkową moneta bulionową Wiedeńscy Filharmonicy 1 uncja złota – najnowsza emisja, najwyższa jakość. To złota moneta o niepowtarzalnym wzorze, hołd dla Filharmonii Wiedeńskiej, pożądana przez inwestorów na całym świecie. Wyprodukowana przez renomowaną Mennicę Austriacką, gwarantującą najwyższe standardy rzemiosła i technologii. Znajdujący się w sercu Wiednia budynek mennicy jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każda moneta ma rządową gwarancję czystości złota.

Od 1989 roku monety Wiedeńscy Filharmonicy zachwycają swoim wzornictwem i jakością. Ich awers zdobią monumentalne organy hali koncertowej Musikverein, a rewers prezentuje instrumenty symfoniczne w estetycznym układzie. To nie tylko wyjątkowy dodatek do kolekcji, ale także doskonała inwestycja. Monety bulionowe, takie jak Wiedeńscy Filharmonicy, są rozpoznawalne na całym świecie i stanowią stabilną wartość, zyskując z upływem czasu.

Inwestycja w złote monety bulionowe to bezpieczna strategia na zabezpieczenie kapitału, a Wiedeńscy Filharmonicy są idealnym wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestycjami w metale szlachetne. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one zwolnione z podatku VAT od zysku, co sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Dlatego nie czekaj, zainwestuj w Wiedeńskich Filharmoników i zabezpiecz swoją przyszłość!

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, gwarantujemy Ci ekspresową realizację zamówienia - wyślemy monetę z najnowszej emisji już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub z bieżącego rocznika, ale z atrakcyjniejszą ceną i dłuższym czasem wysyłki (do 15 dni), zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.