Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-ultra-wysoki-relief-5oz-awers
Ultra-Wysoki-Relief-Moneta-Kanadyjski-Lisc-Klonowy-2023-5-uncji-srebra
Ultra-Wysoki-Relief-Moneta-Kanadyjski-Lisc-Klonowy-2023-5-uncji-srebra-pud

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
50 CAD
Waga:
5 uncji (5 oz)
Średnica:
62,25 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Wysyłka:
24 h
Nakład:
1 750
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Moneta Kanadyjski Liść Klonowy 5 uncji srebra 2023 Ultra High Relief - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
1 999,00 zł

Dostępna liczba: 2 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta Ultra Wysoki Relief Kanadyjski Liść Klonowy o wadze 5 uncji to wyjątkowy produkt kolekcjonerski. Została wydana przez Royal Canadian Mint w 35. rocznicę wybicia pierwszego srebrnego Maple Leaf. Przez te wszystkie lata klonowy liść stał się prawdziwym, niezmiennym symbolem, choć jego piękno na przestrzeni lat jest stale wzmacniane przez różnorodne wykończenia i technologie.

Srebrna moneta Ultra Wysoki Relief Kanadyjski Liść Klonowy z najczystszej próby srebra 99,99% to precyzja wykonania i oryginalny wzór, podkreślający okoliczności wydania. Projektanci sięgnęli po rocznicową symbolikę „35” w tle monety.

Niezwykły charakter tej kolekcjonerskiej propozycji podkreśla także limitowany nakład, 1750 egzemplarzy.

Kanadyjski Liść Klonowy posiada gwarancję rządu Kanady co do jej legalności, czystości kruszcu i pochodzenia metalu, a także jest pełnoprawnym środkiem płatniczym na terenie kraju emitenta.

Wygląd monety Ultra Wysoki Relief Kanadyjski Liść Klonowy 2023 5 uncji srebra

Na rewersie monety, w centralnym punkcie, umieszczono oczywiście kultowy liść klonu, który wykonany został w technologii Ultra High Relief, a więc zapewniającej wypukłości większe, niż w zwykłych monetach. Na uwagę zasługuje także matowe tło – to koncentrycznie ułożone okręgi stworzone z małych liści klonu, pośród których umieszczono cyfry „35”. Na rewersie umieszczono napisy „CANADA”, „FINE SILVER 5 OZ ARGENT PUR”, a także podano próbę kruszcu „9999”.

Awers monety zdobi wizerunek królowej Elżbiety II autorstwa Susanny Blunt, na tle liści klonowych – powielono wzór z rewersu. Umieszczono także napis „ELIZABETH II” i lata panowania królowej „1952 – 2022” oraz nominał „50 DOLLARS” i rok emisji „2023”.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.