Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-20-cad-najlepsze-zyczenia-z-okazji-slubu-2022-1-uncja-rewers
srebrna-moneta-20-cad-najlepsze-zyczenia-z-okazji-slubu-2022-1-uncja-awers
srebrna-moneta-20-cad-najlepsze-zyczenia-z-okazji-slubu-2022-1-uncja-opakowanie
srebrna-moneta-20-cad-najlepsze-zyczenia-z-okazji-slubu-2022-1-uncja-opakowanie2

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
20 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta 20 CAD Najlepsze Życzenia z Okazji Ślubu 2022 1 uncja – wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
429,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Najlepsze Życzenia z Okazji Ślubu to wyjątkowo piękna moneta prezentowa bita przez Kanadyjską Mennicę Królewską. Wykonana została ze srebra najwyższej próby (999,9) i posiada różowe złocenia, które nadają jej jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru. Waga monety to jedna uncja. Srebrna moneta została wybita za pomocą stempla lustrzanego.

Moneta została zaprojektowana z myślą o nietuzinkowym prezencie dla Młodej Pary.

Wygląd srebrnej monety 20 CAD Najlepsze Życzenia z Okazji Ślubu 2022 1 uncja

Rewers monety został zaprojektowany przez kanadyjską artystkę Sylvie Daigneault. Na monecie umieszczono piękne zdobienia w stylu arabeski. W zwojach można dostrzec dwa znaki nieskończoności, które mają symbolizować nierozerwalność związku. Prócz tego, że całość składa się w misternie ukształtowane serce – bezpośrednio w środku zamieszczono również selektywne różowe złocenia w kształcie serc. Na rewersie znajdziemy takie informacje jak: kraj emitenta, wartość nominalna oraz napis w języku angielskim i francuskim.

Awers został zaprojektowany przez Susannę Blunt. Umieszczono na nim wizerunek królowej Elżbiety II, który prezentuje się imponująco ze względu na różowe złocenia. Wokół zamieszczono napis: Elizabeth II D.G. REGINA.

Srebrna moneta posiada ząbkowane krawędzie, które również zostały ozdobione różowymi złoceniami. Moneta jest umieszczona w specjalnym, limitowanym pudełku zaprojektowanym specjalnie na użytek tego towaru – dzięki czemu prezentuje się jeszcze piękniej.

Srebrna moneta Najlepsze Życzenia z Okazji Ślubu to misternie wykonane dzieło, które stanowi wyjątkowy i niebanalny prezent dla Nowożeńców.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.