Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-1gbp-legendy-muzyki-david-bowie-2020-rewers
srebrna-moneta-1gbp-legendy-muzyki-david-bowie-2020-awers
srebrna-moneta-1gbp-legendy-muzyki-david-bowie-2020-opakowanie

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 GBP
Waga:
1/2 uncji (1/2 oz)
Średnica:
27 mm
Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania
Rocznik:
2020
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta 1 GBP Legendy Muzyki David Bowie 2020 - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
429,00 zł

Dostępna liczba: 3 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Srebrna moneta David Bowie ukazała się w ramach zachwycającej serii Legendy Muzyki od The Royal Mint. Wykonana została z kruszcu o wysokiej próbie. Waga srebrnej monety to ½ uncji.

David Bowie to brytyjski wokalista, który zapisał się na kartach historii dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu do muzyki oraz niezwykłemu talentowi. Zasłynął również jako: kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista, producent i aranżer muzyczny. Sprzedał na świecie ponad 140 mln płyt. Do najbardziej znanych utworów artysty można zaliczyć m.in.: Space Oddity, Heroes, Let’s Dance czy Under Pressure.

Wygląd srebrnej monety 1 GBP Legendy Muzyki David Bowie 2020

Rewers srebrnej monety przedstawia postać Davida Bowiego. Obok podobizny artysty umieszczono charakterystyczną dla niego błyskawice i gwiazdki, nazywane w popkulturze również „Konstelacją Davida Bowiego”.

Awers srebrnej monety przedstawia podobiznę królowej Elżbiety II. Wokół popiersia monarchini wybito napis: Elizabeth II D.G. REG. F.D. oraz wskazano rok bicia produktu, a także wartość nominalną.

Srebrna moneta to projekt Jody Clarka.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.