Wysyłka 24 h
srebrne-monety-moneta-lisc-klonowy-1-uncja-srebra-rewers
srebrne-monety-moneta-lisc-klonowy-1-uncja-srebra-awers

Specyfikacja

Grubość:
3,29 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
5 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Srebrna moneta Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
147,00 zł

Dostępna liczba: 3139 szt.

Ilość

Rabat

1% od 25 szt. (oszczędzasz: 36,75 zł)

2% od 100 szt. (oszczędzasz: 294,00 zł)

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Kanadyjski Liść Klonowy to jedna z najsłynniejszych monet bulionowych świata. W srebrnej wersji jest produkowany od 1988 roku. 

Jak wygląda Kanadyjski Liść Klonowy 1 uncja srebra?

Słynny złoty Liść Klonowy, wg pomysłu Waltera Otto, wyemitowany został w 1979 roku jako konkurencja dla Krugerranda. Jest bity przez Kanadyjską Mennicę Królewską (Royal Canadian Mint) ze złota z miejscowych kopalń. W związku z wielkim popularnością, jaką złota moneta cieszyła się ze strony inwestorów, w 1988 roku wprowadzono na rynek także srebrną wersję. Każda moneta posiada rządową gwarancję wagi i czystości kruszcu.

Awers zdobi ikoniczny motyw liścia klonu, a towarzyszą mu próba, waga oraz napis „Fine Silver”. Na rewersie znajduje się portret królowej Elżbiety II (kolejna już wersja), rok emisji oraz nominał - 5 dolarów kanadyjskich.

Poznaj historię srebrnego Kanadyjskiego Liścia Klonowego.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.