Wysyłka 24 h
rebrne-monety-moneta-krugerrand-1-uncja-srebra-awers
srebrne-monety-moneta-krugerrand-1-uncja-srebra-rewers

Specyfikacja

Grubość:
2,84 mm
Metal:
Srebro 999
Nominał:
1 ZAR
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
38,70 mm
Kraj pochodzenia:
RPA
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Rand Refinery

Moneta Krugerrand 1 uncja srebra - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
149,00 zł

Dostępna liczba: 320 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Historia Krugerranda rozpoczęła się w 1967 roku, kiedy Południowoafrykańska Izba Górnicza szukała sposobu, aby wypromować lokalne złoto. Pomysł na wybicie własnej złotej monety okazał się strzałem w dziesiątkę i Krugerrand jest dziś najbardziej rozpoznawalną monetą bulionową na świecie. W 2017 roku – po 50 latach od wprowadzenia na rynek – Krugerrand został po raz pierwszy wybity także ze srebra.

Srebrny Krugerrand stanowi długo wyczekiwane dopełnienie klasycznej wersji ze złota. Międzynarodowa renoma i najwyższa jakość stojące za południowoafrykańską mennicą gwarantują bezpieczeństwo inwestycji. Wartość dodaną stanowi fakt, że tegoroczna emisja jest dopiero druga w historii.

Jak wygląda Krugerrand 1 uncja srebra?

Na awersie monety widnieje portret Paula Krugera, zasłużonego w walce o niepodległość prezydenta Transwalu. Wzdłuż otoku monety umieszczono napis „Afryka Południowa” w językach afrykanerskim i angielskim.

Rewers Krugerranda prezentuje sylwetkę skocznika antylopiego, będącego jednym z symboli narodowych RPA. Po bokach zwierzęcia znajduje się rok bicia monety. Wzdłuż otoku umieszczono nazwę monety, metal z którego została wykonana oraz jego ilość.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń