Diamenty - wysyłka 24h

ilość znalezionych towarów: 93

O diamentach

 

Diamenty to obok złota najpewniejsza i coraz popularniejsza forma inwestycji. Podobnie jak kruszce, diamenty są niemal niezniszczalne, a ich ceny od dziesięcioleci utrzymują się w trendzie wzrostowym. Co ważne nie ma na świecie dwóch identycznych kamieni. Każdy jest oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. 

Wszystkie oferowane przez Mennicę Skarbową diamenty inwestycyjne posiadają bardzo dobre parametry czystości, barwy i szlifu. Ponadto posiadają one certyfikację cenionych instytucji gemmologicznych m.in GIA (Gemological Institute of America w Los Angeles) i IGI (International Gemological Institute w Antwerpii).

Diamenty to szczególnie piękny rodzaj inwestycji. Z jednej strony kuszą one nas swym blaskiem, równocześnie jednak zapewniają nam atrakcyjną stopę zwrotu poprzez wzrost swojej wartości. Kamienie znajdujące się w naszej ofercie mogą być również oprawione przez jubilera, tak aby mogły być wykorzystane jako biżuteria. Gwarantujemy, że oferowana przez nas cena i jakość diamentów będą znacznie bardziej atrakcyjna niż przy zakupie u jubilera.

Zaufane Opinie IdoSell
4.68 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-20
Wielokrotnie korzystałem z usług Mennicy Skarbowej w Warszawie przy ulicy Jasnej 1 . Perfekcyjne traktowanie klienta , pełen profesjonalizm , uprzejmość , doradztwo no i oczywiście krówki . Polecam wszystkim doradcę pana Jacka Jakubiuka . P.S.
2020-04-03
profesionalna obsługa
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel