PREZENT FIRMOWY? POSTAW NA ZŁOTO I SREBRO!
Życie każdej firmy to planowanie, zarządzanie ludźmi, KPI i szereg zadań do wykonania. Ale są także momenty świętowania i nagradzania.

Jubileusz, wygrana w konkursie, kolejny projekt zakończony sukcesem, rocznica pracy wieloletniego pracownika, podsumowania roku, a może po prostu okolicznościowe spotkania świąteczne. To wydarzenia, które wymagają odpowiedniej oprawy, a niejednokrotnie także zakupu prezentów firmowych dla zespołu lub partnerów. I w tym momencie pojawia się problem. Co wybrać, żeby nie był to kolejny sztampowy gadżet, kosz słodyczy albo voucher? Jak zaskoczyć obdarowanych i sprawić, aby prezent był oryginalny i stanowił wyjątkową pamiątkę na lata?

Rozwiązaniem są metale szlachetne, a konkretnie prezenty w postaci złotych lub srebrnych monet i sztabek.

Wiele możliwości

Decydując się na zakup złota lub srebra na prezent firmowy mamy szereg możliwości.

Można postawić na sztabki, które najbardziej kojarzą się z tematem złota, choć oczywiście nie chodzi o wręczanie wielkich sztab, znanych powszechnie chociażby z filmów. Waga oferowanych na rynku sztabek zaczyna się już od 1 grama.

Można postawić na klasykę i wybrać znane na całym świecie monety bulionowe. Są one emitowane w celach stricte inwestycyjnych. Każdego roku pojawia się nowa emisja w dużym nakładzie.

I w końcu można postawić na monety kolekcjonerskie. W ich przypadku możemy postarać się dobrać okaz tematycznie do specyfiki działania firmy, upodobań obdarowanego czy okazji.

Nasi Doradcy z pewnością pomogą w doborze prezentów w zależności od potrzeb i budżetu.

Spersonalizuj swój prezent

Wyjątkowy prezent wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego przygotowaliśmy eleganckie etui na sztabki i monety. Wiele z nich można spersonalizować, dzięki grawerunkowi umieszczonemu w środku. Możemy pokazać na nim logo firmy, wpisać okazję z jakiej wręczamy prezenty, datę wydarzenia czy nazwisko osoby obdarowanej. Taki grawerunek z pewnością doda prezentowi wyjątkowego charakteru.

Elegancka forma premii

Nie ma co ukrywać, że srebrna lub złota sztabka czy moneta mają swoją wartość. To nie tylko piękna pamiątka, która może pozostać z nami na lata, ale również przedmiot, który możemy łatwo spieniężyć, kierując się z nim do skupu (taki skup metali szlachetnych prowadzi np. Mennica Skarbowa). Zatem wręczenie metali szlachetnych pracownikom to jednocześnie elegancka forma premii.

Prezent z potencjałem

Podobnie jak zakup złota w celach inwestycyjnych należy rozpatrywać w kategoriach długoterminowych, tak i na prezent w postaci złotej monety czy sztabki warto spojrzeć w szerszej perspektywie. Należy pamiętać, że cena kruszcu w dłuższym horyzoncie czasowym pozostaje w trendzie wzrostowym. Zatem za kilka lat prezent może być wart zdecydowanie więcej niż w momencie wręczenia.


Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.