LBMA DECYDUJE O RENOMIE MENNIC Z CAŁEGO ŚWIATA
Doświadczenia ostatniego roku wpłynęły na pozytywną weryfikację metali szlachetnych jako bezpiecznej lokaty na niepewne i chwiejne czasy. Inwestowanie w złoto, srebro czy inne kruszce stało się nie tylko domeną ludzi bardzo majętnych. Na etapie podejmowania decyzji o zakupie, zaczęliśmy się zastanawiać, którego dealera wybrać, jakiej produkcji i pochodzenia powinny być towary oraz najważniejsze czy oferowane nam produkty są autentyczne.

O renomie mennic, rafinerii oraz innych podmiotów uczestniczących w produkcji i dystrybucji złota inwestycyjnego decyduje przynależność do LBMA, a właściwie London Bullion Market Association. To instytucja, która powstała w 1987 r., jako skutek rozmów biznesowych pomiędzy Bankiem Anglii a bankami międzynarodowymi. LBMA szybko stało się „światowym autorytetem” w dziedzinie metali szlachetnych. London Bullion Market Association zrzesza obecnie ok. 150 firm w ponad 20. krajach na całym świecie – z czego ok. 80 z nich zajmuje się obróbką złota, a 70 srebra.

ELITARNE STOWARZYSZENIE

Aby należeć do ekskluzywnego grona członków Londyńskiego Stowarzyszenia należy uprzednio spełnić kilka warunków. I tak np. podmiot może starać się o włączenie w szeregi organizacji tylko jeśli jego członkostwo jest rekomendowane przez trzy jednostki wchodzące już w skład LBMA. Co więcej, zainteresowany podmiot musi wykazać relacje biznesowe z przynajmniej jednym ze wskazanych członków, które trwają min. rok.

Właśnie dlatego to takie ważne, żeby przed zakupem złota, srebra, platyny czy palladu – wybrać dealera, który oferuje towary pochodzące z mennic i rafinerii zrzeszonych w LBMA.

Złote monety czy złote sztabki inwestycyjne pochodzące od producentów będących członkami LBMA to gwarant czystości i legalności kruszcu oraz oryginalnego i bezpiecznego produktu. Sztabki i monety bite przez mennice i rafinerie zrzeszone w London Bullion Market Association można w razie potrzeby łatwo odsprzedać, mając przy tym samym gwarancje, że otrzymamy możliwie najwyższą oferowaną cenę skupu. Złote i srebrne produkty sygnowane przez LBMA to najbardziej pożądane i bezpieczne towary inwestycyjne na świecie.

Mennica Skarbowa od lat jest partnerem największych mennic i rafinerii zrzeszonych w London Bullion Market Association. Dzięki temu decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym lub jednym z oddziałów stacjonarnych, możecie być Państwo pewni, że oferowane przez nas towary pochodzą wyłącznie od renomowanych i uznawanych producentów. Kupując w Mennicy Skarbowej inwestujesz nie tylko w metale szlachetne, ale i w poczucie bezpieczeństwa, którego tak bardzo nam teraz wszystkim potrzeba.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.