MAMY TO: MENNICA SKARBOWA WYRÓŻNIONA!
Mennica Skarbowa już po raz siódmy z rzędu otrzymała prestiżową nagrodę e-Gazele Biznesu. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które z roku na rok notują znaczne postępy w obrocie środkami w handlu internetowym. Radością napawa nas fakt, że umacniamy swoją pozycję na rynku e-commerce w Polsce. Jest to ogromna nobilitacja i asumpt do działania na kolejne lata.
Wszystko przenosi się do sieci, również handel. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa, zaczęliśmy dostrzegać dogodności, jakie niesie za sobą możliwość zrobienia zakupów bez konieczności wychodzenia z domu lub martwienia się o piętrzące się obostrzenia związane z dostępnością stacjonarnych punktów sprzedaży. Z roku na rok, coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw decyduje się na rozpoczęcie przygody z e-handlem, a dzisiaj z uwagi na COVID-19 absolutnie niezbędnym jest obecność w sieci, szczególnie dla małych przedsiębiorców. Niektórzy zaczynają stawiać tylko na ten sposób sprzedaży. Dlatego, coraz większym wyzwaniem staje się zadowolenie Klientów i Kontrahentów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań, które będą udogodnieniem dla nich. Mennica Skarbowa stara się działać na tym polu każdego dnia.
Ranking e-Gazele Biznesu przygotowywany jest od 2014 roku (Mennica Skarbowa pojawia się w nim od początku). To najbardziej rzetelny zapis wskazujący na rozwój rynku e-commerce w Polsce, jednocześnie będący bazą kierunków rozwoju na następne lata.
Uhonorowanie Mennicy Skarbowej nagrodą e-Gazele Biznesu to zwieńczenie naszej codziennej pracy w sieci, ale również tej w czternastu oddziałach w całej Polsce, gdzie na co dzień nasi doradcy służą radą i fachowym wsparciem. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie okazane naszej Spółce, licząc, że kolejne dni, miesiące i lata będą je tylko umacniały.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.