KOLEJNA TRANSZA WSPARCIA DLA CENTRUM „SWOBODA”
Ostatni rok doświadczył każdego z nas bardzo mocno. Uświadomił nam, jak ważne jest dzielenie się z innymi dobrym słowem, sąsiedzką pomocą, wsparciem werbalnym i niewerbalnym - zarówno tym policzalnym, jak i tym duchowym. Przyszło nam żyć i funkcjonować w nowej rzeczywistości, w której warunki dyktuje COVID-19.

Pandemia koronawirusa przyczyniła się do pogorszenia kondycji finansowej wielu podmiotów i przedsiębiorstw. Podobnie jest w przypadku tych, które niosą pomoc innym. W związku z sytuacją epidemiologiczną koszty wręcz zaczęły się mnożyć, a placówki wychowawcze czy opiekuńcze wymagają wielu dodatkowych nakładów finansowych. W wielu przypadkach nawet planowane wydatki stały się niemożliwe do zrealizowania. Dlatego Mennica Skarbowa w grudniu ub. r. przekazała na rzecz Centrum Wspierania Rodziny „Swoboda” wsparcie w kwocie 5000 zł.

To już druga taka darowizna ze strony Spółki na rzecz tego podmiotu (więcej na ten temat można przeczytać tutaj). Z uwagi na specyficzny cel, na który została przekazana wpłata trzeba było uzbroić się w cierpliwość z finalizacją całego projektu.

Dzisiaj możemy wspólnie świętować sukces. Centrum „Swoboda” za otrzymaną wpłatę zakupiło nową przyczepę samochodową. Dlaczego właśnie ta rzecz była tak ważna? Aby dzieci mogły jeszcze pełniej cieszyć się wspólnymi wyjazdami. Dzięki przyczepie podopieczni wybierający się na wycieczki będą mogli zabrać ze sobą m.in. rowery, hulajnogi, dodatkowe bagaże i sprzęty, które umilą im aktywny wypoczynek.

W przededniu Dnia Dziecka cieszy nas fakt, że mogliśmy po raz kolejny wywołać uśmiech na twarzach innych i dać im odrobinę radości. Dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że pomaganie już na stałe wpisane jest w DNA naszej Spółki.

Powiązane produkty

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.