ph_simpleblog_6.jpg?time=1694688872

3 kwietnia br. swoją działalność oficjalnie rozpoczął nowy Oddział Mennicy Skarbowej. Tym razem, po raz pierwszy zawitaliśmy do województwa Zachodniopomorskiego, a konkretnie do jego stolicy - Szczecina. To już nasz 16. Oddział Stacjonarny, w którym ze swoimi wskazówkami czekają na Państwa nasi doświadczeni Doradcy ds. Inwestycji w Metale Szlachetne oraz szeroka oferta złota i srebra dostępna “od ręki”.

Naszą misją niezmiennie pozostaje troska o najwyższą jakość usług i przeprowadzanych transakcji. Zauważamy, że przy globalnym trendzie wzrostu znaczenia e-commerce, w kwestii zakupu metali szlachetnych wielu z naszych klientów wciąż pozostaje tradycjonalistami… i absolutnie nas to nie dziwi, tylko w trakcie osobistej wizyty w naszych Oddziałach Stacjonarnych, mogą Państwo spotkać się i na żywo porozmawiać z doświadczonym Doradcą Mennicy Skarbowej ds. Inwestycji w Metale Szlachetne. Nie tylko zaprezentuje on na pełną ofertę, ale także odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Warto zaznaczyć, że nasi eksperci oferują doradztwo w zakresie dywersyfikacji portfela inwestycyjnego oraz pomagają w dokonaniu ostatecznej decyzji, dopasowując konkretne produkty do indywidualnej strategii inwestycyjnej w ramach aktualnych możliwości.

We wszystkich Oddziałach Mennicy Skarbowej można dokonać zakupu produktów inwestycyjnych z największej na polskim rynku oferty złotych i srebrnych sztabek oraz monet bulionowych/kolekcjonerskich. Każda dokonana transakcja jest objęta gwarancją skupu, w ramach której oferujemy natychmiastowy skup metali szlachetnych na łatwych i przejrzystych zasadach po najlepszej cenie, z możliwością jej negocjacji - gotówkę otrzymują Państwo od ręki lub przelewem natychmiastowym.

W każdym naszym Oddziale, w tym w nowym Oddziale Mennicy w Szczecinie, można także odebrać zamówienie złożone online z realizacją w trybie ekspresowym (24h) oraz standardowym, do 15 dni roboczych.

Oddział Mennicy Skarbowej w Szczecinie

ul. Śląska 47/4 70-431 Szczecin

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek 9:00 - 17:00

E-mail: szczecin@mennicaskarbowa.pl

Telefon: 91 359 99 99

Tel. kom.: +48 669 107 050

Kim jesteśmy?

Mennica Skarbowa S.A. od ponad 11 lat jest aktywną spółką giełdową na rynku złota, będąc kluczowym doradcą w zakresie alternatywnych sposobów na dywersyfikację portfela inwestycyjnego. Zajmujemy czołową pozycję jako największy dealer złota inwestycyjnego oraz innych metali szlachetnych w Polsce. Działamy kompleksowo rozumiejąc, że inwestycja w złoto czy srebro to nie tylko ich zakup, ale w dłuższej perspektywie także sprzedaż.

Nasze doświadczenie zdobywamy poprzez wieloletnią udaną współpracę wyłącznie z renomowanymi mennicami z całego świata zrzeszonymi w prestiżowych stowarzyszeniach takich jak LBMA, SBMA, CME, DMCC czy SGE.

Oferujemy możliwość zakupu metali inwestycyjnych online, a także poprzez stale rozwijaną stacjonarną sieć sprzedaży. Doradcy Mennicy Skarbowej czekają na Państwa w Szczecinie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie, Zielonej Górze, Kielcach, Kaliszu oraz w naszym flagowym Oddziale w Warszawie.

Zapraszamy i życzymy udanych inwestycji!


Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.