INVEST CUFFS: KOLEJNA NAGRODA DLA MENNICY SKARBOWEJ!
Fundacja Invest Cuffs już po raz siódmy zorganizowała konferencje, targi oraz konkurs, które co roku przyciągają swoją renomą najbardziej rozpoznawalne nazwiska i marki na polskim rynku. Impreza zazwyczaj odbywa się w Krakowie, ale w tym roku z uwagi na pandemię COVID-19 miała miejsce online.

Kluczowym punktem corocznych spotkań jest uhonorowanie prestiżowymi nagrodami osób i podmiotów, które w największym stopniu przyczyniły się do budowania racjonalnego wyboru produktów i usług, ale także wpłynęły na rozwój świadomości inwestorów. Finaliści we wszystkich kategoriach zostali starannie wyselekcjonowani przez kapitułę konkursową - złożoną z zacnych ekspertów branżowych oraz dziennikarzy. Co ważne, w skład jury nie mogli wejść przedstawiciele brokerów, firm inwestycyjnych czy domów maklerskich. Kapituła wybrała finalistów, a decydujący głos pozostawiono internautom.

VOX POPULI

Użytkownicy Internetu mogli głosować w 24. kategoriach m.in.: Dom Maklerski, Produkt Inwestycyjny, Debiut Giełdowy czy Firma Inwestycji Alternatywnych. W tym roku padł rekord, w plebiscycie wzięła udział nienotowana dotychczas liczba uczestników. W sumie w całym konkursie oddano ponad 80 tys. głosów.

Mennica Skarbowa znalazła się w zacnym gronie podmiotów, które zostały nominowane w kategorii: Firma Inwestycji Alternatywnych. Spółka wygrała wyścig i uzyskała ten zaszczytny tytuł. To już kolejne wyróżnienie na koncie Mennicy Skarbowej w ostatnim czasie, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Tytuł i nagroda Firma Inwestycji Alternatywnych to niezwykle cenne wyróżnienie dla całego Zespołu Mennicy Skarbowej. Napawa nas radością i optymizmem, że nasza codzienna praca po raz kolejny została doceniona. Dziękujemy za ogromne zaufanie, jakim nas Państwo darzycie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.