DIAMENT FORBESA 2021 DLA MENNICY SKARBOWEJ!

2021-01-28
DIAMENT FORBESA 2021 DLA MENNICY SKARBOWEJ!

Już po raz drugi Mennica Skarbowa została wyróżniona prestiżowym tytułem Diament Forbesa. To ogromny zaszczyt znaleźć się kolejny rok z rzędu wśród najprężniej rozwijających się marek i firm w Polsce.

Diamenty Forbesa to ranking tworzony przez miesięcznik Forbes we współpracy z Bisnode Polska. Wyróżnienie jest przyznawane dla tych firm, które w ostatnich trzech latach zanotowały największy wzrost swojej wartości. Diament Forbesa to prestiżowy tytuł, który otrzymują marki najdynamiczniej rozwijające się na rodzimym rynku.

Diament Forbesa 2021 to już kolejne wyróżnienie dla Mennicy Skarbowej w tym rankingu. Napawa nas radościom, że możemy znaleźć się ponownie w tak zacnym gronie. Otrzymany tytuł to zwieńczenie naszej codziennej pracy. Zaufanie jakim nas Państwo darzycie to skarb, za który bardzo dziękujemy. Mamy nadzieję, że również w kolejnych edycjach Mennica Skarbowa zostanie doceniona.
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2021
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 131 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-02-20
zadowolony
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel