Wysyłka 24 h
urzadzenie-do-weryfikacji-zlota-mstester-2
urzadzenie-do-weryfikacji-zlota-mstester-3

Specyfikacja

Wysyłka:
24 h

Urządzenie do weryfikacji złota: MStester - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
1 900,00 zł

Dostępna liczba: 5 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

MStester – Twój kieszonkowy ekspert od weryfikacji metali szlachetnych

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy zakupione złoto, srebro, platyna lub pallad są rzeczywiście tym, za co je uważasz? Z MStesterem nie musisz już zgadywać!

Co to jest MStester?

MStester to kompaktowe i przenośne urządzenie, stworzone z myślą o Twoim spokoju ducha. Zaprojektowane przez ekspertów*, pozwala w prosty i szybki sposób zweryfikować autentyczność metali szlachetnych. Niezależnie od tego, czy jesteś inwestorem, kolekcjonerem, czy po prostu chcesz mieć pewność co do jakości swoich zakupów, MStester jest idealnym narzędziem dla Ciebie.

Co potrafi MStester?

  • Weryfikacja złota inwestycyjnego: Sprawdź, czy Twoje sztabki i monety są rzeczywiście wykonane z czystego złota.
  • Weryfikacja metali w certyfikatach: Upewnij się, że metal w Twoich certyfikowanych produktach jest zgodny z deklaracją.
  • Weryfikacja srebra, platyny i palladu: MStester działa nie tylko ze złotem, ale także z innymi popularnymi metalami szlachetnymi.
  • Wykrywanie wkładek wolframowych: Nie daj się oszukać! MStester pomoże Ci wykryć fałszywe złoto z wkładkami wolframowymi.

Bonus dla kupujących

Kupując MStester, otrzymujesz nie tylko niezawodne urządzenie, ale także zestaw kart do weryfikacji monet bulionowych. To dodatkowa wartość, która pomoże Ci jeszcze lepiej poznać świat metali szlachetnych.

Nie ryzykuj – zainwestuj w pewność

Z MStesterem możesz być pewien, że Twoje inwestycje w metale szlachetne są bezpieczne. Nie daj się zaskoczyć – wybierz MStester i ciesz się spokojem ducha!

Zobacz nasze urządzenie "w akcji" w najnowszym filmie Finansowego Preppersa - Jacka Jakubiuka: 

*MStester (JJtester) to innowacyjne urządzenie opracowane przez Jacka Jakubiuka, uznanego eksperta w dziedzinie metali szlachetnych, zaprojektowane z myślą o precyzyjnej i niezawodnej weryfikacji autentyczności oraz jakości złota i innych metali szlachetnych.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.