NAJNOWOCZEŚNIEJSZA TECHNIKA ANALIZY STOPÓW – TYLKO W NAS!

2020-05-06

Niezmiernie miło nam poinformować, że Mennica Skarbowa weszła w posiadanie nowoczesnego spektrometru do badania próbek metali szlachetnych. Dzięki temu mechanizmowi analiza złota i wyrobów jubilerskich, stanie się dużo prostsza i dostosowana do unikalnych wymagań branży.

Urządzenie poddaje analizie stopy złota i stopy jubilerskie metodą fluorescencji rentgenowskiej. Spektrometr daje możliwość zapisania obrazu, jego wydruku i umieszczenia go w raporcie dotyczącym badanego produktu. Analizowane próbki nie są narażone na uszczerbek i zniszczenie, a otrzymane wyniki są precyzyjne i wiarygodne. Spektrometr w swoim działaniu jest dostosowany do restrykcyjnych wymogów branży złota inwestycyjnego i jubilerskiej. Sprzęt dedykowany jest do profesjonalnego użytku przez urzędy probiercze, dealerów złota i jubilerów. Produkt uznawany jest za idealne rozwiązanie dla każdego wiarygodnego punktu skupu złota. Warto zaznaczyć, że właśnie tego typu urządzenie jest wykorzystywane do badania próbek kruszcu w Okręgowym Urzędzie Probierczym.

Spektrometr został zaprojektowany przez niemiecką firmę FISCHER. Działa ona na rynku od 1953 roku i dziś posiada swoje oddziału na całym świecie. Właśnie tej firmie zawdzięczamy innowacyjne podejście do technologii pomiarowych. Swoje niezwykle bogate doświadczenie przenoszą na sprzęty, które dzisiaj mogą cieszyć globalnych odbiorców. Fischer to typowe połączenie długoletniej tradycji tworzenia, pasji w poszukiwaniu nowych rozwiązań i innowacyjnego podejścia.

Dzięki temu niezwykłemu urządzeniu, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalną wycenę skupu złota. Jednocześnie jest to gwarantem zachowania zasad ostrożności obchodzenia się z kruszcami. W ten sposób Mennica Skarbowa może się pochwalić, że do analizy stopów złota używa najnowocześniejszej i najprecyzyjniejszej techniki na rynku.
Pokaż więcej wpisów z Maj 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.59 / 5.00 152 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-03-17
wszystko dobrze iw terminie. dziekuje
2020-04-02
Bardzo dobry , a przede wszystkim miły i rzeczowy kontakt Szybko wykonana usługa , pomimo trudnościami związanymi z koronawirusem Dziękuję bardzo
Wykorzystujemy pliki cookies, sygnały nawigacyjne i podobne technologie do analizowania ruchu w witrynie, a także profilowania oraz targetowania treści i reklam. Informacje o tym udostępniamy firmom: Facebook, Google i SalesManago, czyli naszym partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana. Więcej
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich Administratorem (Mennica Skarbowa S.A.).
Zamknij
pixel