zlota-moneta-australijski-kangur-1-uncja-biezacy-rocznik-rewers
zlota-moneta-australijski-kangur-1-uncja-biezacy-rocznik-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,95 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
100 AUD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
32,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2024
Wysyłka:
do 15 dni roboczych
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Australijski Kangur 1 uncja - Bieżący rocznik

Produkt dostępny
Wysyłka: do 15 dni roboczych
Promocja Mennica
 

Złota moneta Australijski Kangur to wyjątkowy produkt, cieszący się dużą rozpoznawalnością i unikatowym wizerunkiem. Każdego roku zmienia swój rewers, co dodaje jej kolekcjonerskiej wartości, czyniąc ją doskonałą inwestycją.

Z oczarowującym designem i nominałem 100 dolarów australijskich, ta moneta wykonana jest z czystego złota o próbie 999,9, co stawia ją wśród najwyższej jakości produktów na rynku. Produkowana przez renomowaną Mennicę Perth, należącą do Gold Corporation, moneta Australijski Kangur jest symbolem innowacyjności i doskonałej jakości.

Zamieszczony na awersie wizerunek Króla Karola III dodaje jej autentyczności jako legalnego środka płatniczego. Jednak to dynamicznie zmieniający się rewers, przedstawiający różne wizerunki kangura, przyciąga uwagę kolekcjonerów i inwestorów.

Dzięki Gold Corporation, która przetwarza większość złota w Australii, moneta Australijski Kangur zachwyca czystością kruszcu i perfekcją wykonania. Jest to więc nie tylko obiekt pożądania dla kolekcjonerów, ale także bezpieczna inwestycja w wartość złota.

Australijski Kangur to więcej niż tylko moneta - to symbol stabilności, prestiżu i wartości, który rośnie z każdym rokiem.

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, otrzymasz monetę z rocznika bieżącego, natomiast termin 15 dni gwarantuje Ci dostawę produktu z najnowszej emisji po jeszcze korzystniejszej cenie. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub chcesz otrzymać zamówienie ekspresowo, sprawdź również inne nasze oferty.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.