• Wyprzedaż!
Wysyłka 24 h
zlota-sztabka-20g-C-Hafner
zlota-sztabka-20g-Argor-Heraeus
zlota-sztabka-20g-Perth-Mint
zlota-sztabka-20g-Heraeus
zlota-sztabka-20g-Valcambi
zlota-sztabka-20g-Umicore

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Waga:
20 g
Wysyłka:
24 h
Producent:
losowy z akredytacją LBMA

Powiązane produkty

20 g Sztabka złota - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
6 252,00 zł

Dostępna liczba: 6 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Sztabka Złota 20 g – prosty sposób na zabezpieczenie kapitału!

Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Odkryj naszą sztabkę złota 20 g, która jest kluczem do długoterminowej stabilności. To wybór mądrości, dbałości o przyszłość i ochrony wartości. Każda zakupiona sztabka jest objęta naszą gwarancją skupu po najlepszych cenach na rynku. A akredytacja LBMA, którą posiadają nasze produkty inwestycyjne, wprowadza dodatkową pewność i autentyczność. Wybór złotych sztabek o próbie 999,9 i wadze 20 gramów to idealny sposób na ochronę małych oraz dużych oszczędności pieniężnych przed utratą wartości.

Postaw na autentyczny skarb w postaci sztabki złota 20 g

Nasza 20-gramowa sztabka to nie tylko kawałek kruszcu. To wyraz najwyższej jakości, o którą dbają renomowane mennice z całego świata. Wśród nich wyróżnić można m.in. marki: Heraeus, Argor-Heraeus, C.Hafner, Valcambi, Umicore, Perth Mint. Miejsca te znane są z pasji, jaką wkładają w tworzenie doskonałych produktów inwestycyjnych, nie tylko sztabek złota, ale również monet bulionowych oraz złotych i srebrnych numizmatów. Mennica Skarbowa od lat współpracuje tylko z najlepszymi mennicami zrzeszonymi w London Bullion Market Association.

Jeśli chodzi  o autentyczność naszych sztabek 20 g ze złota, każda sztuka jest wyraźnie oznakowana. Elementami identyfikacyjnymi są waga, próba, nazwą mennicy oraz numer seryjny. Stanowią one pewny dowód na unikalność sztabek złota i zgodność kruszców z restrykcyjnymi standardami branżowymi. Zakup naszych produktów inwestycyjnych to zatem mądra inwestycja w sprawdzoną wartość!

Zabezpieczone 20 gramów złota – opakowanie CertiPack

Zabezpiecz swoją inwestycję przed wszelkimi wątpliwościami dotyczącymi autentyczności. Każda 20-gramowa sztabka posiada swój indywidualny numer seryjny – to jakby jej własny dowód osobisty. Aby jeszcze skuteczniej chronić jej wartość, pakujemy sztabki w specjalne etui CertiPack, które nie tylko chronią przed zarysowaniami, ale również utrzymują ich wygląd w idealnym stanie. To dbałość o estetykę, którą łączymy z praktycznością.

Złoto od mennic z certyfikacją LBMA

Sztabka Złota 20 g to nie tylko inwestycja, to Twoje zabezpieczenie kapitału i krok ku spokojniejszej przyszłości. Akredytacja LBMA potwierdza autentyczności i jakości produktów inwestycyjnych. Pamiętaj, że złoto nie jest źródłem nagłych zysków, ale jest niezawodnym filarem ochrony wartości w długoterminowej perspektywie. Wybierając naszą 20-gramową sztabkę, stawiasz na mądrość, pewność i solidność. Inwestuj z głową, wybierz Sztabkę Złota 20 g z Certyfikacją LBMA, dzięki której późniejsza odsprzedaż będzie prosta.

Elastyczne inwestowanie w złoto z gwarancją skupu!

Inwestowanie w złoto to wybór spokoju i pewności. Nasza 20-gramowa sztabka doskonale to ilustruje. Pamiętaj, nie chodzi o krótkotrwałe zyski, ale o zabezpieczenie kapitału w perspektywie długoterminowej. Aby Cię dodatkowo umocnić, oferujemy gwarancję skupu po cenach, które cieszą się uznaniem na rynku. To wyjątkowa opcja, która pozwala Ci realizować inwestycję zgodnie z Twoimi potrzebami. Jeśli chcesz zbyć swoje złote i srebrne monety bulionowe, kolekcjonerskie numizmaty czy też sztabki złota, koniecznie zgłoś się do jednego z naszych oddziałów. Prowadzimy skup metali szlachetnych we wszystkich dużych miastach Polski. Zapraszamy do wspólnego inwestowania i spieniężania kruszców.

Prezent z wartością i wizją na przyszłość. Obdaruj bliskich 20-gramowym złotem!

Jeśli szukasz prezentu, który wniesie wartość i głęboką symbolikę, nasza 20-gramowa sztabka jest idealnym wyborem. To nie tylko materialny dar, to symbol troski o przyszłość i mądrości w zarządzaniu finansami. To wyjątkowy prezent, który zostawi ślad wartości, a także zachwyci swoją piękną estetyką i autentycznością.

Sztabki złota coraz częściej wybierane są na prezenty ślubne. Jeśli potrzebujesz zatem certyfikowanego kruszcu w pięknym etui lub opakowaniu idealnym dla zakochanych, koniecznie zgłoś się do naszego Biura Obsługi Klientów. Pomożemy Ci zamówić przez nasz sklep online właściwe produkty inwestycyjne i akcesoria!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.