Wysyłka 24 h
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-2023-ultra-high-relief-1-uncja-awers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-2023-ultra-high-relief-1-uncja-rewers

Specyfikacja

Grubość:
2,87 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
200 CAD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
30 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
2023
Wysyłka:
24 h
Nakład:
550
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy 1uncja 2023 Ultra High Relief - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
15 499,00 zł

Dostępna liczba: 3 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Zapraszamy do odkrycia drugiej odsłony Kanadyjskiego Liścia Klonowego w wersji Ultra Wysoki Relief. Ta wyjątkowa moneta ze złota najczystszej próby 999 to prawdziwe dzieło sztuki, łączące w sobie precyzję wykonania i piękny wzór. Jeśli szukasz unikalnej inwestycji, to ta oferta jest dla Ciebie.

Co wyróżnia tę monetę spośród innych na rynku?

Po raz kolejny osiągnięto niebywałe wrażenie trójwymiarowości, gdzie wypukłości na rewersie sięgają aż 1,8 mm, co stanowi znacznie więcej niż na standardowych monetach. Niezwykły efekt wizualny osiągnięto dzięki selektywnemu platerowaniu. Liść klonowy na rewersie oraz wizerunek Królowej Elżbiety II na awersie, a także krawędź monety, zostały starannie pokryte platyną. To właśnie platyna nadaje imponujący kontrast z matowym, złotym tłem, tworząc efekt oszronienia.

To jednak nie wszystko, co sprawia, że ta moneta jest wyjątkowa. Jej bardzo niski nakład to zaledwie 550 egzemplarzy na całym świecie. Dzięki temu możesz być pewien, że jest to rzadki i poszukiwany kolekcjonerski skarb.

Należy podkreślić, że złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy Ultra Wysoki Relief posiada gwarancję rządu Kanady, co potwierdza jej legalność, czystość kruszcu i pochodzenie metalu. Co więcej, jest to pełnoprawny środek płatniczy na terenie kraju emitenta, co czyni ją nie tylko przedmiotem kolekcjonerskim, ale także praktycznym instrumentem inwestycyjnym.

Na rewersie możemy podziwiać liść klonu, który został wybity w ultra wysokim reliefie i pokryty platyną. To właśnie platyna nadaje mu niezwykły efekt wizualny, który trudno przeoczyć. Liść otoczony jest napisami "CANADA", "FINE GOLD 1 OZ OR PUR", co stanowi dodatkowe potwierdzenie czystości kruszcu, wynoszącej aż 999.

Na awersie monety znajduje się również wizerunek Królowej Elżbiety II, autorstwa utalentowanej artystki Susanny Blunt. Wizerunek ten, podobnie jak liść klonu na rewersie, został pokryty platyną, co nadaje mu wyjątkowy blask. Obok wizerunku królowej znajdziemy napis "ELIZABETH II" oraz lata panowania królowej, które wynoszą "1952 – 2022". Na monecie widnieje także nominał "200 DOLLARS" oraz rok emisji, który jest "2023".

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy Ultra Wysoki Relief to nie tylko piękna moneta, ale również doskonała inwestycja. Jej niezwykły design, niski nakład oraz gwarancja rządu Kanady sprawiają, że stanowi ona atrakcyjną opcję dla osób poszukujących unikalnych i wartościowych aktywów inwestycyjnych. Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tej wyjątkowej monety.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.