Wysyłka 24 h
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-14-uncji-wysylka-awers
zlota-moneta-niedzwiedz-polarny-14-uncji-wysylka-rewers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
10 AUD
Waga:
1/4 uncji (1/4 oz)
Średnica:
20 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Niedźwiedź Polarny 1/4 uncji - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
3 829,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Prezentowana złota moneta pochodzi z roku 2013. Przedstawiono na niej jeden z symboli Kanady, niedźwiedzia polarnego, który od lat powraca na projektach Kanadyjskiej Mennicy Królewskiej. Majestatyczne i silne zwierzę to ikona północnego krajobrazu tego kraju. Uważa się go za symbol ducha północy.

Moneta powstała z czystego złota z troską o detale – możemy podziwiać bardzo szczegółowy grawerunek drapieżnika w jego naturalnym środowisku.

Warto wiedzieć, że moneta jest pełnoprawnym środkiem płatniczym w Kanadzie.

WYGLĄD MONETY Złota Moneta Niedźwiedź Polarny 1/4 uncji

Na rewersie monety widnieje dorosły niedźwiedź polarny przemierzający samotnie tundrę. Po okręgu umieszczono duży napis „CANADA” oraz informacje o wadze i próbie.

Awers, jak w przypadku każdej z monet The Royal Canadian Mint, przedstawia portret królowej Elżbiety II z podpisem. Umieszczono na nim także informacje o nominale i roku bicia.

Złota moneta emitowana przez Royal Canadian Mint przedstawiająca jeden z symboli kanadyjskiego krajobrazu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.