Wysyłka 24 h
PROOF-Moneta-Krugerrand–2-uncje-zlota-awers
PROOF-Moneta-Krugerrand–2-uncjezłota-rewers
PROOF-Moneta-Krugerrand–2-uncje-zlota-pudelko

Specyfikacja

Metal:
Złoto 916,6
Waga:
2 uncje (2 oz)
Średnica:
40 mm
Kraj pochodzenia:
RPA
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Rand Refinery

Powiązane produkty

PROOF - Moneta Krugerrand 2 uncje złota – wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
29 999,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Złoty Krugerrand to najbardziej rozpoznawalna moneta na świecie. Produkowana jest przez Rand Refinery w Republice Południowej Afryki. Wykonana została ze złota o próbie 916,6 i domieszki miedzi. Waga produktu to dwie uncje.

Złota moneta Krugerrand została wybita za pomocą stempla lustrzanego, co wpływa na jej unikatowy charakter. Dzięki zastosowanej technice uzyskano efekt idealnie wypolerowanego, lustrzanego tła i matowego rysunku.

WYGLĄD MONETY PROOF - Moneta Krugerrand – 2 uncje złota

Awers złotej monety przedstawia Paula Krugera – prezydenta Transwalu. Na otoku wybito napis „Afryka Południowa” w dwóch językach: języku afrykanerskim i angielskim.

Rewers złotej monety przedstawia antylopę springbok. Zwierzę jest jednym z symboli RPA. Wybito tam również informacje o próbie i wadze kruszcu, a także roku bicia produktu.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.