Wysyłka 24 h
zlota-moneta-rok-swini-2019-14-uncji-rewers
zlota-moneta-rok-swini-2019-14-uncji-awers

Specyfikacja

Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
25 AUD
Waga:
1/4 uncji (1/4 oz)
Średnica:
22,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2019
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Rok Świni 2019 1/4 uncji - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
2 844,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Serie Lunar przygotowywane przez australijską The Perth Mint są znane i cenione na całym świecie. Prezentujemy monetę bulionową z 2019 roku, a więc ostatnią z serii Lunar II. Przypomnijmy, że każda z serii to 12 monet odpowiadających 12 znakom zodiaku w chińskim kalendarzu. Rok 2019 upływał pod znakiem świni.

Ten krążek zawierający ¼ uncji czystego złota to jedna z propozycji wagowych przygotowanych przez australijską mennicę. To godna zaufania opcja inwestycyjna ceniona i znana na całym świecie.

Serie Lunar cieszą się stale rosnącą popularnością także wśród kolekcjonerów – piękne wykonanie i długoletnia już tradycja pozwalają zbudować własne księżycowe kolekcje.

Wygląd złotej monety Rok Świni 2019 1/4 uncji

Rewers monety przedstawia patronkę roku 2019, pstrokatą świnię pośród liści, skał oraz kwiatu piwonii. Nad zwierzęciem widnieje chiński znak oznaczający „świnię”, a poniżej umieszczono napis „Year of the Pig”. Na rewersie jak zwykle zobaczymy także literę „P”, która jest symbolem The Perth Mint.

Na awersie umieszczono wizerunek Królowej Elżbiety II, który jest autorskim projektem Iana Rank-Broadley’a. Niewielkich rozmiarów inicjały autora widać tuż pod portretem. Wokół umieszczono napisy „ELIZABETH II” oraz „AUSTRALIA”, a także informacje o wadze, próbie, wartości nominalnej oraz roku wybicia monety.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.