Wysyłka 24 h
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-opakowanie4
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-opakowanie
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-opakowanie2
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-awers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-rewers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-opakowanie5
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-gratulacje-110-uncji-opakowanie3

Specyfikacja

Grubość:
1,14 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 CAD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16,50 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Powiązane produkty

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy: Gratulacje! 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
1 637,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Sukcesy należy odpowiednio świętować, dlatego jedna z najbardziej znanych monet bulionowych, czyli Kanadyjski Liść Klonowy, będzie idealnym pomysłem na prezent. Złoty egzemplarz z roku 2022 umieszczony jest w dekoracyjnym blistrze z napisem „Congratulations” - „Gratulacje!”. To pamiątka, którą obdarowana osoba zapamięta na długi czas i która uświetni świętowanie ślubu, rocznicy, ukończenia studiów czy innej ważnej okazji w życiu bliskiej osoby. Tym bardziej, że w okolicznościowej kopercie jest miejsce na odręcznie napisane życzenia.

Złota moneta bulionowa Kanadyjski Liść Klonowy to prezent z potencjałem - idealna lokata kapitału i inwestycja na przyszłość. Kanadyjski Liść Klonowy to złota moneta o najwyższej próbie, co oznacza, że praktycznie nie posiada domieszek innych metali.

Wygląd złotej monety Kanadyjski Liść Klonowy: Gratulacje! 1/10 uncji

Rewers monety przedstawia liścia klonowego, a także nazwę kraju emitenta oraz wagę i próbę złota. Na awersie każdego egzemplarza widnieje wizerunek Królowej Elżbiety II wraz z jej imieniem oraz nominałem i datą emisji monety.

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy opakowana jest w ozdobny blister z napisem „Congratulations” - „Gratulacje!” w kolorach czarnym i niebieskim z motywami kojarzonymi ze świętowaniem, jak srebrne serpentyny.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.