Wysyłka 24 h
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-awers2
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-rewers2
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-opakowanie (3)
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-awers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-rewers
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-opakowanie (4)
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-opakowanie (1)
zlota-moneta-kanadyjski-lisc-klonowy-rok-tygrysa-2022-110-uncji-opakowanie (2)

Specyfikacja

Grubość:
1,14 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
5 CAD
Waga:
1/10 uncji (1/10 oz)
Średnica:
16,50 mm
Kraj pochodzenia:
Kanada
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Royal Canadian Mint

Złota moneta Kanadyjski Liść Klonowy: Rok Tygrysa 2022 1/10 uncji - wysyłka 24 h!

Ostatnie sztuki w magazynie
Wysyłka: 24 h
1 401,00 zł

Dostępna liczba: 1 szt.

Ilość

Promocja Mennica
 

Rok 2022 to w tradycji chińskiej Rok Tygrysa. Panowanie tego zwierzęcia rozpocznie się z początkiem lutego, ale już teraz gości on w Mennicy Skarbowej.

Aby uczcić Rok Tygrysa, Royal Canadian Mint przygotowała wyjątkową edycję - złotą monetę Kanadyjski Liść Klonowy, opakowaną w ozdobny blister. To ciekawy projekt, który zdobędzie uznanie szczególnie wśród osób zafascynowanych kulturą Dalekiego Wschodu.

Aby uchronić się przed rosnącą inflacją i zabezpieczyć oszczędności, już teraz warto przeznaczyć kapitał na zakup tej złotej monety.

Wygląd złotej monety Kanadyjski Liść Klonowy: Rok Tygrysa 2022 1/10 uncji

Rewers monety zdobi symbol Kanady – liść klonowy wraz z nazwą kraju emitenta oraz informacją o wadze i próbie złota. Awers monety przedstawia wizerunek Królowej Elżbiety II. Wokół niej znajdziemy nominał, datę emisji monety, a także imię monarchini.

Wyjątkowości emisji dodaje okolicznościowy blister w kolorze soczystej czerwieni, który nawiązuje do Roku Tygrysa 2022. Na opakowaniu umieszczono złoty wizerunek zwierzęcia oraz elementy charakterystyczne dla chińskiej kultury.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.