Wysyłka 24 h
Moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota 2022 -...
zlote-monety-moneta-2022-rok-tygrysa-1-2-uncji-zlota-awers

Specyfikacja

Grubość:
2,20 mm
Metal:
Złoto 999,9
Nominał:
50 AUD
Waga:
1/2 uncji (1/2 oz)
Średnica:
25,60 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Perth Mint

Moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota 2022 - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
5 745,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 - Ekskluzywny Skarb z Australii

Wspaniała kolekcja monet serii Lunar III kontynuuje swój majestatyczny marsz wraz z nadejściem Roku Tygrysa 2022. Przedstawiamy Państwu trzecią odsłonę tej niezwykłej serii, wybitą z najszlachetniejszego złota, w hołdzie chińskiemu kalendarzowi zwierząt. Tygrys dołącza do grona zwierząt Lunar III. Ponadto moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota to „bulionówka”, która umożliwia budowanie pokaźnego portfela inwestycyjnego składającego się na kruszce. Złoto to obecnie jeden z najbezpieczniejszych aktywów, pozwalający na ochronę kapitału w czasach inflacji!

Rok Tygrysa 1/2 uncji złota - symbol siły i dominacji

Rok Tygrysa 2022 jest wyjątkowym momentem, a ta złota moneta jest prawdziwym dziełem sztuki, stworzonym z niezwykłą precyzją i dbałością o najdrobniejsze detale. Dla miłośników pięknych przedmiotów stanowi ona prawdziwą gratkę. Warto podkreślić, że każda moneta bulionowa z tej serii jest bita raz na 12 lat, a to sprawia, że numizmaty te mają również wartość kolekcjonerską. Wpływa na to również ich design! Rewers kolekcji monet z serii Lunar zawsze pokazuje motyw zwierzęcy roku w chińskim kalendarzu księżycowym. Cała kolekcja składa się z motywów: Myszy, Wołu, Tygrysa, Zająca, Smoka, Węża, Konia, Kozy, Małpy, Koguta, Psa i Świni.

Wyjątkowy wygląd monety Rok Tygrysa 1/2 uncji złota 2022

Na rewersie monety, zgodnie z tradycją serii Lunar, znajduje się majestatyczny wizerunek Tygrysa. Jego muskularna sylwetka, groźnie wystawione kły i pozycja na szczycie góry podkreślają jego siłę, dominację i odwagę. To prawdziwe dzieło sztuki, które zachwyca swoją finezją. Obraz Tygrysa uzupełnia subtelny napis "TIGER 2022" oraz chiński znak symbolizujący "Tygrysa", obok którego widnieje mała litera "P" - nieodłączny znak jakości mennicy.

Awers monety jest równie okazały, prezentując portret Królowej Elżbiety II, a pod nią znajduje się jej podpis. Nie brakuje także napisu "AUSTRALIA", wartości nominalnej monety oraz informacji o jej wadze i próbie złota. Moneta Rok Tygrysa 1/2 uncji złota wykonana jest ze szczerozłotego kruszcu, czyli tego o próbie 999.9. Ponadto posiada nominał 50 AUD.

Złota moneta Roku Tygrysa 2022: inwestycja i kolekcja w jednym

Ta złota moneta bulionowa jest nie tylko pięknym eksponatem kolekcjonerskim, ale także doskonałym sposobem na inwestycję i dywersyfikację portfela. Złoto od wieków jest uważane za bezpieczną przystań dla kapitału, a ta moneta reprezentuje najwyższą jakość i wartość. Dla kolekcjonerów stanowi też możliwość poszerzenia swojej kolekcji księżycowych monet. Seria Lunar rozpoczęła się w 1996 roku, i od tamtej pory zachwyca numizmatyków na całym świecie.

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 to wyjątkowy skarb, wykonany z najszlachetniejszego kruszcu, który oddaje hołd chińskiemu kalendarzowi zwierząt. Jej majestatyczny wygląd, niesamowita precyzja wykonania oraz symbolika Tygrysa sprawiają, że stanowi ona niezwykły element każdej kolekcji i doskonałą inwestycję na przyszłość. Nie przegap okazji, by stać się właścicielem tego wyjątkowego dzieła sztuki numizmatycznej!

The Perth Mint – bezpieczeństwo inwestowania w złoto!

Produkcją monety Roku Tygrysa 2022 1/2 uncja złota jest prestiżowa mennica australijska The Perth Mint, która wdrożyła nowoczesne standardy zabezpieczania swoich produktów inwestycyjnych. O ich autentyczność dba także organizacja LBMA czy dystrybutorzy tacy jak my – Mennica Skarbowa! Od lat współpracujemy z najlepszymi producentami kruszców na rynku, w tym właśnie z The Perth Mint. Mennica ta znana jest również pod nazwą Gold Corporation, a obecnie przerabia około 60% wydobywanego w Australii złota.

Mennica Skarbowa, czyli Twój dostawca złota i srebra

W ofercie Mennicy Skarbowej każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt inwestycyjny – dostosowany do zasobności portfela, a nawet gustów! Od lat dystrybuujemy sztabki złota z najlepszych na świecie mennic i rafinerii, a także całe kolekcje monet bulionowych w srebrze i złocie. Ponadto oferujemy numizmaty kolekcjonerskie, diamenty inwestycyjne oraz wyroby z palladu i platyny. Inwestorzy, dla których liczy się wysoka wartość złota zaklętego w designerskiej i niewielkiej formie, przygotowaliśmy propozycję wspomnianych monet złotych – Rok Tygrysa 2022 1/2 uncji złota to doskonały numizmat dla każdego!

Złota moneta Roku Tygrysa 2022 z wysyłką w 24h!

Pragniesz zostać posiadaczem złotej monety Roku Tygrysa 2022 1/2 uncji? Wybierając naszą ofertę nie tylko zyskasz wyjątkową i wartościową monetę bulionową, ale także dostęp do łatwego inwestowania bez wychodzenia z domu. Zapewniamy zakupy online wraz z wysyłką złota w 24h. Zamówione w sklepie internetowym produkty można również odbierać w naszych stacjonarnych oddziałach – znajdziesz je w wielu dużych miastach Polski!

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.