Wysyłka 24 h
zlote-monety-zlota-moneta-4-dukaty-austriackie-czworak-awers
zlote-monety-zlota-moneta-4-dukaty-austriackie-czworak-rewers

Specyfikacja

Grubość:
0,80 mm
Metal:
Złoto 986
Nominał:
4 Dukaty Austriackie
Waga:
13,96 g
Średnica:
40 mm
Kraj pochodzenia:
Austria
Rocznik:
Losowy
Wysyłka:
24 h
Producent:
Münze Österreich

Powiązane produkty

Moneta 4 Złote Dukaty Austriackie (czworak) - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
4 538,00 zł

Dostępna liczba: 23 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Zapraszamy do odkrycia fascynującej historii i piękna 4 dukatów, które weszły do legendy jako jedne z najbardziej rozpoznawalnych i pożądanych numizmatów w historii Starego Kontynentu. To nie tylko niezwykłe dzieła kolekcjonerskie, ale również atrakcyjne źródło inwestycji. Dla miłośników historii i numizmatów, 4 dukaty to prawdziwy klejnot w koronie kolekcji.

Historia Wielkości

Moneta 4 dukaty to świadek epoki i symbol czasów, w których przyszło żyć cesarzowi Franciszkowi Józefowi I, ostatniemu władcy Austro-Węgier. Awers monety prezentuje jego majestatyczne popiersie, otoczone słowami "Franciscvs Iosephvs IDG Austriae Imperator" (Franciszek Józef I, z łaski Bożej, cesarz Austrii). To nie tylko metalowa forma, ale także skrawek historii, który przenosi nas w czasy cesarskiej świetności.

Symbol Potęgi

Rewers monety to prawdziwy hołd dla Austrii, prezentujący orła o dwóch głowach i ogonach, stanowiącego godło tego wspaniałego kraju. Wokół orła widnieją słowa "HUNGAR BOHEM GAL LOD ILL REX A A", które odnoszą się do wielu terytoriów pod panowaniem Austro-Węgier. Data "1915" ukazuje rok ostatniej klasycznej emisji tej niezwykłej monety, przypominając nam o jej długiej historii.

Niezrównana Jakość

Moneta 4 dukaty została wybita ze złota o próbie 986, co czyni ją wyjątkowo cenną w świecie numizmatyki. Złoto o takiej czystości gwarantuje trwałość i piękno, które przetrwały wieki. Wybór Austriackiej Mennicy jako producenta tej monety to gwarancja najwyższej jakości i rzemiosła, które przekłada się na jej niepowtarzalny blask.

Inwestycja z Duszą Kolekcjonerki

4 dukaty to nie tylko moneta, to także możliwość inwestycji w unikalny kawałek historii. Jej wartość historyczna i numizmatyczna sprawia, że jest doskonałym wyborem dla kolekcjonerów, a jednocześnie stanowi mądre zabezpieczenie kapitału. W dzisiejszych czasach, posiadanie czegoś wyjątkowego i realnego nabiera szczególnego znaczenia, a ta moneta łączy w sobie zarówno wartość materialną, jak i emocjonalną.

Moneta 4 dukaty to klejnot w świecie numizmatyki, który łączy w sobie piękno, historię i potencjał inwestycyjny. Wybita z najwyższej próby złota i ozdobiona portretem cesarza Franciszka Józefa I oraz godłem Austrii, jest symbolem potęgi i elegancji. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem, czy poszukujesz inteligentnego sposobu na inwestowanie swoich środków, 4 dukaty spełnią Twoje oczekiwania. Przywołują ducha przeszłości, zachwycają swoim blaskiem i stwarzają perspektywę przyszłości. To moneta, która przetrwa wieki, podobnie jak historia, którą reprezentują. Nie czekaj, sięgnij po nią i ucz się historii, inwestując w przyszłość.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.