Wysyłka 24 h
zlota-moneta-krugerrand-1-uncja-biezacy-rocznik-awers
zlota-moneta-krugerrand-1-uncja-biezacy-rocznik-rewers

Specyfikacja

Grubość:
2,84 mm
Metal:
Złoto 916,6
Waga:
1 uncja (1 oz)
Średnica:
32,80 mm
Kraj pochodzenia:
RPA
Rocznik:
2024
Wysyłka:
24 h
Producent:
The Rand Refinery

Powiązane produkty

Złota moneta Krugerrand 1 uncja - Bieżący rocznik - wysyłka 24 h!

Produkt dostępny
Wysyłka: 24 h
9 854,00 zł

Dostępna liczba: 30 szt.

Ilość

Cena dla różnych dostępności

Promocja Mennica
 

Odkryj wyjątkową Monetę Bulionową Złotego Krugerranda - symbol stabilności i płynności inwestycji. Pochodząca z najnowszej emisji, moneta ta jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów menniczych na globie. Wybita z wysokiej jakości złota próby 916,6, każda sztuka reprezentuje nie tylko uncję szlachetnego kruszcu, lecz także pewność i prestiż.

Poznaj fascynującą historię Krugerranda, która sięga już 1967 roku, kiedy to Izba Wydobywcza RPA wprowadziła ją na rynek jako pierwszą monetę inwestycyjną. To niezrównana oferta, konkurująca jedynie z Kanadyjskim Liściem Klonowym. Nazwa "Krugerrand" nawiązuje do nazwiska "Kruger" i waluty "rand", odzwierciedlając zarówno historię, jak i dziedzictwo RPA.

Producentem tej wyjątkowej monety jest renomowana rafineria Rand Refinery, gwarantująca najwyższą jakość i precyzję wykonania. Krugerrand, posiadając wartość płatniczą w RPA, ułatwia globalną dystrybucję bez dodatkowych obciążeń podatkowych.

Projekt Krugerranda, autorstwa Coerta Steynberga, przedstawia portret prezydenta Transwalu, Paula Krugera, oraz antylopę springbok, symbol narodowy RPA. Niezmiennie od lat, inwestorzy na całym świecie doceniają nie tylko estetykę tej monety, ale także jej odporność na zarysowania i unikatowy design.

W dzisiejszych czasach, inwestycja w złoto staje się coraz bardziej atrakcyjna, a prognozy rynkowe przewidują dalszy wzrost cen. Mennica Skarbowa oferuje Krugerranda jako niezawodny sposób na zabezpieczenie oszczędności oraz szansę na zysk w długoterminowej perspektywie. Czyż można sobie pozwolić na przegapienie tej okazji? Zainwestuj w złoto już dziś i otwórz drzwi do stabilnej przyszłości finansowej!

Uwaga! Kupując produkt z tej oferty, gwarantujemy Ci ekspresową realizację zamówienia - wyślemy monetę z najnowszej emisji już w ciągu 24 godzin od zaksięgowania opłaty. Jeśli interesują Cię monety z wcześniejszych roczników lub z bieżącego rocznika, ale z atrakcyjniejszą ceną i dłuższym czasem wysyłki (do 15 dni), zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi ofertami.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.