Wysyłka 24 h
Moneta-Australijski-Orzel- dwrocony-2-uncje-srebra-rewers-2
Moneta-Australijski-Orzel- dwrocony-2-uncje-srebra-awers
Moneta-Australijski-Orzel- dwrocony-2-uncje-srebra-rewers
Moneta-Australijski-Orzel- dwrocony-2-uncje-srebra-pudelko-2.png
Moneta-Australijski-Orzel- dwrocony-2-uncje-srebra-pudelko

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
2 AUD
Waga:
2 uncje (2 oz)
Średnica:
40,90 mm
Kraj pochodzenia:
Australia
Rocznik:
2022
Wysyłka:
24 h
Nakład:
2 000
Producent:
The Perth Mint

Powiązane produkty

Moneta Australijski Orzeł Odwrócony 2 uncje srebra - wysyłka 24 h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
699,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Mennica The Perth Mint na swoich monetach często sięga po wizerunki zwierząt najmniejszego kontynentu. Tym razem prezentujemy srebrną monetę wykonaną w standardzie „enhanced reverse proof” przedstawiającą z bliska orła klinowego. To największy ptak drapieżny Australii, który swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu wyglądowi ogona.

Majestatyczne zwierzę zostało uchwycone przez znanego rzeźbiarza Johna M. Mercantiego i umieszczone na 2 uncjowej, srebrnej monecie. Projekt został wykonany z troską o najmniejszy detal, który dzięki wysokiej jakości reliefu zyskuje niepowtarzalny, elegancki charakter.

WYGLĄD MONETY AUSTRALIJSKI ORZEŁ ODWRÓCONY

Na rewersie monety widnieje groźny wizerunek orła klinowego. Głowa z otwartym dziobem skierowana jest w lewo. Nad zwierzęciem umieszczono podpis „AUSTRALIAN WEDGE-TAILED EAGLE”, a poniżej wagę, próbę oraz rok emisji monety. Po prawej stronie widnieje również litera „P”, która jest symbolem australijskiej mennicy.

Awers monety przedstawia wizerunek Królowej Elżbiety II. Jest to projekt wykonany przez Jody’ego Clarka. Nad postacią umieszczono napisy: „ELIZABETH” oraz „AUSTRALIA”, poniżej wartość nominalną monety – 2 dolary australijskie.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.