Wysyłka 24 h
srebrna-moneta-minionki-rok-myszy-2020-rewers
srebrna-moneta-minionki-rok-myszy-2020-awers

Specyfikacja

Metal:
Srebro 999
Nominał:
2 NZD
Waga:
1 uncja (1 oz)
Kraj pochodzenia:
Niue
Stempel:
Lustrzany z tampondrukiem
Wysyłka:
24 h

Srebrna moneta Minionki Rok Myszy 2020 - wysyłka 24h!

Produkt chwilowo niedostępny
Wysyłka: 24 h
299,00 zł

Dostępna liczba: 0 szt.

Ilość

Powiadom mnie o dostępności
Promocja Mennica
 

Opis srebrnej monety Minionki Rok Myszy 2020

Srebrna moneta z Minionkiem, bohaterem uwielbianym na całym świecie od 2010 roku.

Projekt numizmatu nawiązuje do rozpoczynającego się 25 stycznia 2020 chińskiego Roku Myszy. Według tego kalejdoskopu przypada on raz na 12 lat. Moneta to idealny i unikatowy prezent nie tylko dla osób urodzonych w Roku Myszy, ale również wszystkich fanów tych żółtych, zabawnych stworków.

Moneta to 1 uncja czystego srebra. Ukazała się w limitowanym nakładzie 3 000 sztuk. Data wybicia to: 2020 roku.

Wygląd srebrnej monety Minionki Rok Myszy 2020

Rewers przedstawia zadowolonego Minionka przebranego za mysz. Samego gryzonia trzyma w prawej ręce. Postacie umieszczone są na tle sera. Całość otula napis w języku angielskim – Rok Myszy oraz rok bicia.

Awers ozdobiony jest podobizną australijskiej władczyni, królowej Elżbiety II. Wzdłuż otoku umieszczono: imię arystokratki, nazwę państwa emitenta, rok bicia oraz nominał.

Moneta pakowana jest w gustowny blister, którego motywem przewodnim są Minionki.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ponieważ występują częste wahania kursowe metali szlachetnych, wymagamy, aby zamówienie zostało opłacone i zaksięgowane w ciągu 1 dnia roboczego.

Termin wysyłki zamówienia wynosi 1 dzień roboczy w przypadku towarów oznaczonych jako "Wysyłka 24h" lub do maksymalnie 15 dni roboczych w przypadku pozostałych towarów. Termin wysyłki liczony jest od momentu zaksięgowania wpłaty.

Informujemy, że w przypadku zakupienia towarów w wysyłce 24h oraz do 15 dni roboczych w jednym zamówieniu, towary zostaną wysłane w ciągu 15 dni roboczych. Jeśli chcą Państwo otrzymać zamówienie szybciej, prosimy o rozdzielanie zamówień w wysyłce 24h oraz tych w wysyłce standardowej.

Zdjęcia prezentowane na stronie są przykładowe. Produkty mogą różnić się od prezentowanych zdjęć. W przypadku monet, w sprzedaży znajdują się monety z obecnego rocznika lub roczników poprzednich.

Sztabki i monety oferowane przez Mennicę Skarbową są produktami pochodzącymi z renomowanych mennic zrzeszonych w London Bullion Market Association m.in.: Heraeus, Argor Heraeus, Valcambi, Metalor, C.Hafner, Perth Mint, Münze Österreich, PAMP, Umicore, Rand Refinery, UBS, Degussa lub innych emitentów wymienionych w parametrach produktu. Wyjątek mogą stanowić towary wchodzące w skład tzw. złota i srebra niesortowanego. Wybór producenta sztabek dokonywany jest losowo na etapie realizacji zamówienia i uzależniony jest od aktualnych stanów magazynowych Spółki.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.